Œremska Liga Petanque


IV Mi?dzynarodowe Mistrzostwa Polski oraz 1st Warsaw Masters
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Na wyje?dzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brajdak
milczek


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa/Dzier?oniów

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 11:07 am    Temat postu: IV Mi?dzynarodowe Mistrzostwa Polski oraz 1st Warsaw Masters Odpowiedz z cytatem
Witajcie
Ca?kiem niedawno odkry?em poprzez forum LaPetarde istnienie pierwszego w pe?ni rozwini?tego miasta petanque w Polsce jaki okazuje sie by? ?rem. I równie? chyba po raz pierwszy w mojej dzia?alno?ci (a tworz? imprezy kulkowe od 4 lat) mog? si? czego? nowego nauczy?. Moj? i naszego klubu ULE BOULES inicjatyw? i podpor? jest liga dla dzieciaków z gimnazjum - www.ligazigzap.pl (ponad 200 szkó? z ca?ej Polski przez dwa lata)oraz organizacja niepowtarzalnych w klimacie, bardzo przyjemnych i radosnych turniejów w Warszawie. 95% klubowiczów pochodzi spoza Warszawy st?d mo?e specyfika naszych turniejów.chcia?bym Was gor?co zaprosi? do udzia?u w naszej zabawie w sobot? 18 sierpnia br. - w IV MMP oraz troszk? powa?niejsz? gr? o blisko 20 ty? z?otych w niedziel? 19 sierpnia. Info znajdziecie na stronie www.uleboules.pl Droga do zawodów sobotnich jest ca?kowicie otwarta, natomiast zg?oszenia do Mastersów
przyjmuje do ko?ca czerwca (mozecie si? zdeklarowa? wcze?niej i dac mi zna?, a finanse to drugorz?dna sprawa). Bedziecie mieli mozliwo?c konfrontacji z zespo?ami z Finlandii,Estonii,Bia?orusi, Ukrainy, Szwecji, Rosji i oczywi?cie naszymi graczami.
zapraszam serdecznie i czekam na pytania
kontakt: brajdak@hoga.pl lub 502 205 213
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mi?o nam ze Stolica zaprasza na zawody do siebie zawodników ze ?rodowiska, które tak na dobr? spraw? zaczyna swoj? przygod? z Petanque. Nie wykluczone ?e wybierze si? do was ekspedycja, nauki nigdy za wiele. Kto wie mo?e do ligi gimnazjów w przysz?ym sezonie zg?osz? si? tak?e zespoly ze ?remu. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jedziemy , je?eli zapraszaj? to jedziemy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak optymizm w narodzie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej Hubert - jak najbardziej Smile
Wieczorem trzeba si? koniecznie naradzi?!!
Ja jestem za, oczywi?cie Laughing

I nawet mi pasuj? oba dni ...
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mo?e trzeba bedzie zalatwi? jakie? wi?kszy transport Very Happy Pogadac trzeba z LOT-em na znizk? za bilet zbiorowy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brajdak
milczek


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa/Dzier?oniów

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Noo, cieszy mnie Wasz zapa?, pami?tam nasze pierwsze imprezy wyjazdowe i wiem, ?e gdyby nie te wszystkie podró?e nie byliby?my w stanie przeprowadzi? porz?dnie zawodów tak jakby?my chcieli. W tym roku pojawi sie na naszym turnieju pierwszy w Polsce s?dzia z nadania PPFJP (federacji francuskiej), a mianowicie siostra naszego prezesa Artura Grzendy - Hania Ho?tyn. Po 15 latach tu?aczki wróci?a z m??em do Polski i w tej materii te? pobierzemy kilka nauk.
pozdrawiam i do zobaczenia, czekam na zg?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ch?opaki z ma?ego miasta najpierw powalcz? w Gorzowie potem pojedziemy podbi? w Warszaw?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nast?pny w kolejce jest Berlin. Bli?ej ni? do Warszawy i op?aty startowe s? mniejsze - 5 EURO!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witajcie
Nie wiem jak wy ale ja juz wys?a?em zg?oszenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brajdak
milczek


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa/Dzier?oniów

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W sobot? op?ata startowa to 25 z? - przy czym jesli nie byli?cie u nas ani w Berlinie (a ja by?em) dajemy nieporównanie wi?cej. Za 25 z?otych jest obiad, napoje, pocz?stunki, gad?ety itd itd. Natomiast w niedziel? faktycznie jest drogoooo, ale to dlatego, ?e chc? zrobi? przymiark? do zamknietego turnieju dla najlepszych za rok lub dwa, a wabikiem jest 20 000 PLN.
W Berlinie te? tego nie ma i na razie nie bedzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
50 z? to drogo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie chodzi o kas? tylko o wolny czas!!
A ostatnio troszk? go ma?oSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brajdak
milczek


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa/Dzier?oniów

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeszcze chcia?em wyt?umaczy? kwesti? zapisów i tak
rych?ego ko?ca ich ko?ca. Ka?dego roku zg?asza si? na nasz turniej ogromna rzesz ch?tnych,a co za tym idzie jako organizator zmuszony jestem do op?acenia m.in. cateringu na okre?lon? liczb? zawodników. Dlatego w tym roku (standard na zachodzie) zamykamy du?o wczesniej list? do Warsaw Masters po rejestracji i wp?aceniu okre?lonej kwoty, natomiast na turniej sobotni przed?u?ymy zg?oszenia do ko?ca sierpnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
brajdak napisał:
... natomiast na turniej sobotni przed?u?ymy zg?oszenia do ko?ca sierpnia.

chyba lipca ? Wink

A przy okazji... Fajny pomys? na wyjazd, ?adny termin. Troch? do przemy?lenia transport. Poci?gów do wawy jak mrówek, ale niestety musielibysmy jecha? w ?rodku nocy. Jeszcze nie szuka?em, ale mo?e kto? wie mniej wi?cej jak to wygl?da od dworca do miejsca zawodów z odleg?o?ci? i dojazdem (np. metrem)?

I na koniec - mi?o, ?e nas kolega chwali, ale ja pochwal? nas jeszcze troch? Wink Po wej?ciu na stronk? podan? w pierwszym po?cie, stwierdzi?em nieskromnie, ?e ?remianie nie maj? czego si? wstydzi? Very Happy

Dzi?kujemy - "web design & hosting INTERmedi@" and "boule v0.1 // Theme Created By: Obi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Na wyje?dzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group