Œremska Liga Petanque


?KP - lista cz?onków - dyskusja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zarz?d ?KP na posiedzeniu w dn. 5 marca przyj?? w poczet cz?onków Klubu:

S?awomira ?uszczewskiego
Piotra Sobolewskiego
S?awomira Musia?a
Dawida Musia?a.

Informujemy równie?, ?e z cz?onkostwa w Klubie zrezygnowa?a Arleta Neuman.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zgodnie z tre?ci? wiadomo?ci jak? otrzyma?em na PW, z dniem 06.03.2009 z cz?onkostwa w ?KP zrezygnowali Monika i Janusz Ma?aszczukowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mark
starszy gaduła


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 409
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Có? pragn? poinformowa? Szanowne kole?anki i kolegów i? Monika i Janusz Ma?aszczukowie tak?e ju? s? cz?onkami Klubu z Bytomia Odrza?skiego....
Rozumiem zatem ?e zrezygnowali z cz?onkostwa u nas...
Szkoda tylko i? o takich sprawach dowiadujemy si? z innych ?róde?.... ?e osoby rezugnuj?ce z cz?onkostwa w ?KP nie potrafi? o tym poinformowa? na naszym forum...
Zatem sk?ad ?KP zaczyna si? krystalizowa?......

a jeszcze do niedawna jak?e gor?cym tematem bardzo zaanga?owanych wypowiedzi by?a kwestia "roztransferowania" jednej z naszych I-ligowych dru?yn. Czy?by to by?a próba "roztransferowania" (czytaj rozwalenia) ?KP ??????
Na szcz??cie z Klubem nie jest tak ?atwo...
Zbyszek...a jeszcze wczoraj nie przyzna?em racji przytaczanemu przez ciebie stwierdzeniu o zabawie, która si? sko?czy?a. Dzisiaj ci przyznaj?:zabawa si? sko?czy?a....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mark napisał:

Szkoda tylko i? o takich sprawach dowiadujemy si? z innych ?róde?.... ?e osoby rezugnuj?ce z cz?onkostwa w ?KP nie potrafi? o tym poinformowa? na naszym forum...


... ?e nie wspomn? o braku zwyk?ego, prostego s?owa, nawet niekoniecznie prosto w oczy...
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Informacj? o rezygnacji z cz?onkostwa w ?KP chcieli?my zamie?ci? na forum po otrzymaniu potwierdzenia o przyj?ciu niniejszej przez Prezesa, ?eby z kolei on nie dowiedzia? si? o tym z forum. Niestety, potwierdzenia przyj?cia rezygnacji nie otrzymali?my st?d te? brak informacji. Je?eli kogo? to urazi?o przepraszamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Informacj? o rezygnacji z cz?onkostwa w ?KP chcieli?my zamie?ci? na forum po otrzymaniu potwierdzenia o przyj?ciu niniejszej przez Prezesa, ?eby z kolei on nie dowiedzia? si? o tym z forum. Niestety, potwierdzenia przyj?cia rezygnacji nie otrzymali?my st?d te? brak informacji. Je?eli kogo? to urazi?o przepraszamy.


My?l?, ?e to zdecydowanie dobra praktyka - przes?a? maila lub na PW z informacj? o rezygnacji. Lepsza ni? forumowe listy rezygnacyjne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mark
starszy gaduła


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 409
Skąd: ?rem

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Obaj: Darku i Januszu - zgoda. Ja nie kwestionuj? "procedur" jakie tu zosta?y zastosowane...ani kolejno?ci która OCZYWISCIE by?a w pe?ni zasadna i poprawna Smile))))))) .... Januszu, Darku - jest jednak jedno ale... postawcie si? "w pozycji" cz?onków ?KP którzy o klubowych "przeprowadzkach" dowiaduj? si? nie od swoich dotychczasowych kole?anek i kolegów, ale z do?? tryumfalnego obwieszczenia - przesympatycznego sk?din?d - szefa klubu z Bytomia Odrza?skiego zamieszczonego na "ichniejszej" stronie klubowej...
...czasami jak wszyscy chc? "za dobrze" to nie zawsze a? tak dobrze i poprawnie wychodzi...
Mark
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr
starszy gaduła


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 397

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
racja ,racja , jeszcze jedno warto wspomnie? i? dziwnym trafem ,,dezerterzy '' Twisted Evil brali udzia? w walnym zgromadzeniu . Czy? przed nim nie mieli ochoty opu?ci? naszego klubu? Po co wi?c uczestniczyli...... Question Odwaga i szczero?? pozostawia wiele do ?yczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Piotr napisał:
racja ,racja , jeszcze jedno warto wspomnie? i? dziwnym trafem ,,dezerterzy '' Twisted Evil brali udzia? w walnym zgromadzeniu . Czy? przed nim nie mieli ochoty opu?ci? naszego klubu? Po co wi?c uczestniczyli...... Question Odwaga i szczero?? pozostawia wiele do ?yczenia


Decyzja zapad?a po zebraniu. Byli?my dzisiaj na bulodromie, dlaczego nikt nie zada? pyta? wprost?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oboje z Monik? ( a podejrzewam, ?e Arleta i Zbyszek równie?) mamy wra?enie, ?e zamiast ?yczy? nam powodzenia w nowym klubie, najch?tniej posadziliby?cie nas na stosie i spalili. Przypominam,, ?e czasy przynale?no?ci do jednej partii na szcz??cie dawno min??y.
Ka?dy ma prawo do podejmowania w?asnych decyzji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mark
starszy gaduła


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 409
Skąd: ?rem

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
..odpowiadaj?c Monice..ot cho?by dlatego ?e Ci których to jako? interesuje ju? wiedzieli... a poza tym mo?e dlatego i? taka sytuacje (NA PEWNO NIE WSZYSTKICH ale) zapewne cz??? spo?ród nas stawia w do?? niezr?cznej sytuacji...
a tak na marginesie...wczoraj te? w par? osób byli?my na boulodromie i wówczas nikt z obecnych nie by? ?wiadom zmian, ale i wczoraj nikt z WAS - jak to mawia? nasz by?y prezydent- .."ani be ...ani me ...ani kukuryku.." Smile))))))))
ad Janusz - chyba jednak KOMPLETNIE NIE ZROZUMIA?ES o co mi chodzi... No to powiem wprost: S?dz? ?e nikt nie ma specjalnych pretensji ?e zmienili?cie barwy klubowe. Mamy jednak swoje zdanie - A WOLNO NAM JE MIE? - i? wa?ny by? jednak styl i sposób w jaki to zrobili?cie. A poza tym - W TWOIM PRZYPADKU - czy? nie wolno jest nam mie? zdanie i? SPRZEDA?ES SI? (a po cz??ci i Nas) ZA KAS?... Oczywi?cie wolno Ci... Tylko innym te? wolno mie? na ten temat diametralnie odmienne zdanie...
...bez urazy.. Smile))))
Mark
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Drogi Marku. Po pierwsze jak wed?ug Ciebie mieli?my Wam obwie?ci? t? wie??: dmi?c w tr?b? i obwieszczaj?c odchodzimy i przechodzimy do innego klubu? Jak? Nie jest to proste. Po drugie: czy naprawd? taka wielka to dla was ró?nica czy jeste?my w ?KP czy gdziekolwiek indziej? Uby?o dwóch przyby?o trzech. A po trzecie: zawsze mówi?am Januszowi, ?e kiepsko mu wychodz? ?arty i tak jest tym razem. Powodem rezygnacji z cz?onkostwa w klubie by?y inne przyczyny nie zwi?zane z pieni?dzmi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Marku. Zgadzaj?c si? z tym co napisa?a Monika, chcia?em doda?, ?e jakby? uwa?nie czyta? posty to by? przeczyta?, ?e klubowiczów chcieli?my poinformowa? dopiero po tym jak dostaniemy potwierdzenie od prezesa, ?e nasza rezygnacja zosta?a przyj?ta (potwierdzenie by?o dopiero dzisiaj). Po drugie jednym z powodów dla których opu?cili?my klub by?y w?a?nie takie napastliwe posty pod moim adresem jakie Ty i inni koledzy pisali?cie.
Ta dyskusja zreszt? nie ma sensu, poniewa? napisali?my, ?e je?eli nasze post?powanie kogo? urazi?o to przepraszamy. (ale je?eli kto? lubi bi? pian? na forum to trudno)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mark
starszy gaduła


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 409
Skąd: ?rem

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po 1 to rozumiem ?e mam mie? wyrzuty sumienia i? moje "napastliwe posty" by?y jednym z powodów Waszego odej?cia z ?KP. ? Janusz - Twój kolejny ?art?
Bo;
- nie mam
- napastliwych postów z mojej strony: ?artujesz??? czy o drog? pytasz?? Tak, jest par? osób spo?ród nas, które ode mnie "na forum" ostro oberwa?y i jestem tego w pe?ni ?wiadom. Ale przenigdy nie zaliczy?bym do ich grona Ciebie. Uwa?am ?e zarówno Ty jak i ja mieli?my swe "twarde zdania" i ich bronili?my. A ?e cz?sto by?y one diametralnie ró?ne no to i wypowiedzi sprzeczne... i Tyle...
Po 2 Janusz - bez przerzucania si? kto lepiej czyta - napisa?em wyra?nie ?e nie mam uwag do waszej procedury wyst?pieniowej i nie imputuj mi tego.Znowu i ponownie napisz? wprost i? ja tylko usi?owa?em Wam to przedstawi? z punktu widzenie przeci?tnego ?remskiego klubowicza, który o tym dowiaduje si? "ze strony bytomskiej" I tylko tyle.. a tr?bi? nie by?o potrzeby.... wystarczy?o ot cho?by tak: wczoraj by?o nas par? osób (bardzo kameralne grono) z czego jeszcze mniej "niczego nie by?o ?wiadome" (no bo Zbyszek z rodzin? to chyba wiedzieli). Có? sta?o na przeszkodzie by np. napomkna? przy jakiejkolwiek okazji np. "wiecie...i my chcemy odej??..." Jak My to mamy odebra? ?????
Po 3 - Rozumiem Monika ?e bronisz Janusz i jego poczucia humoru. Tylko prosta psychologiczna prawid?owo?? powiada tak - jak jaki? "dowcip" powtarzany jest kilkana?cie razy, to nabiera on cech prawdopodobno?ci g?oszonych postaw, a z czasem coraz bardziej j? uwiarygadnia. A poza tym to nie ja z uporem godnym lepszej sprawy podnosi?em kwesti? KUPNA, podkre?lam KUPNA mo?liwo?ci gry w I lidze...
Na koniec mam pro?be..nie zrzucajcie na innych ani powodów ani konsekwencji WASZYCH decyzji....
Pono jeste?my doro?li... i ponosimy konsekwencje WSZYSTKICH swoich decyzji.. Wszystkie konsekwencje.. jakie by one nie by?y..
Ja ten temat ko?cz?.... definitywnie...
Mark
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mark prosz? ci?,o czym ty w ogóle piszesz.
Co ma kwestia kupienia miejsca w lidze do naszej rezygnacji?. Pisz?c na forum o ch?ci kupna miejsca po Zakazie Kulania nigdy nie my?la?em o tym aby to miejsce kupi?. Chcia?em tylko roz?adowa? atmosfer? jaka zapanowa?a na forum, której konsekwencj? zreszt? by?o wyst?pienie z klubu Irmy.
Czy my ci co? zrobili?my, ?e tak uporczywie wracasz do tego?
Jakie jeszcze wyci?gniesz z r?kawa dowody na poparcie swoich tez?
Pisanie na forum, ?e sprzeda?em si? za kas? jest moim zdaniem ca?kiem nietrafione i wr?cz chamskie, poniewa? nie to by?o powodem odej?cia! Zanim co? napiszesz to mo?e 3 razy si? zastanów.

ILE RAZY mam powtarza?, ?e najpierw prezes mia? si? dowiedzie? i potwierdzi? nasz? rezygnacj?, a dopiero pó?niej reszta klubowiczów. A tego nie da?o si? zrobi? w sobot? poniewa? nie mieli?my POTWIERDZENIA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group