Œremska Liga Petanque


O co tu chodzi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 8:30 pm    Temat postu: O co tu chodzi? Odpowiedz z cytatem
Obieca?em sobie kilka tygodni temu, ?e nie ponios? mnie ju? niepotrzebne emocje zwi?zane z "kulkami". Pewnie wytrzyma?bym w swoim postaniowieniu gdyby nie.... no w?a?nie. Ale od pocz?tku.

Nie mam zamiaru po raz kolejny rozwodzi? si? nad post?powaniem i zachowaniem STEFANA bo nie ma to najmnijeszego sensu.
Ch?tnie STEFAN porozmawiam z Tob? na bulodormie i powiem co o tym wszystkim my?l? - jesli tylko znajdziesz ch?? i nie odwrócisz si? poraz kolejny plecami. Tak wi?c zaproszenie do rozmowy otrzyma?e? - je?li chcesz wy?l?, je na PW lub listownie.

Rzecz dotyczny spotkania II kolejki jesiennej rundy 1 LIGI - ?LP. W czwartek, a wiec jutro swój mecz mia?y rozegra? zespo?y MILICKI TEAM i BARTKOWIAK TEAM.
Mia?by, ale nie rozegraj?...
Dlaczego?
W niedziel? kapitanowie obu dru?yn (Maciej Milicki i Stefan Bartkowiak) ustalili, ?e z racji tego i? Maciej pracuje poraz granicami województwa od ?rody rano do pi?tku wieczór mecz zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 17.30. Ja specjalnie poprosi?em o 2 godzinki bezp?atnego urlopu w firmie (pracuj? do 18.00). Niestety o godzinie 16.00 Stefan poinformowa? Macieja, ?e mecz si? nie odb?dzie bo nie zd??y wróci? do domu (mia? wyjazd s?u?bowy). Dla nas nie by?o problemu (mimo mojego urlopu) ka?dy przecie? pracuje i Stefana przypadek zrozumieli?my.
Apogeum przysz?o dopiero dzi? na bulodormie.
Kiedy Bartek podszedl do Stefana z zapytaniem kiedy mo?emy rozegra? mecz, proponuj?c kolejny poniedzia?ek lub wtorek us?ycha?, ?e Stefan ma swoje ?ycie prywatne i ?aden z tym terminów mu nie pasuje. A on i ca?y zespó? czekaja na Nas jutro (tj. w czwartek) na bulodormie.
Maciej po tej informacji (jest w tej chwili na ?l?sku) bezskutecznie próbowa? si? 2 razy dodzwoni? do Stefana, który nie odbiera? telefonu.

Przypomn?, i? w rundzie wiosennej prze?o?yli?my w ten sposób 4 z 6 spotka? i nikt nie robi? takich problemów.

Nie pisz? tego wszystkiego we w?asnym imieniu ale na pro?b? Macieja, Bartka, Joli i swoj?.
Nie by?o innego wyj?cia jak interwencja na forum - st?d mój post. Nie mo?e byc tak, ?e Stefan robi z siebie niewinn? owieczk? a do Bartka poraz kolejny odpowiada lekcewa??co. Ze mn? nie rozmawia, a od Macieja nie odbiera telefonów.

STEFAN ?YCIE JEST ZA KTÓRKIE, ?EBY CI?GLE SI? K?ÓCI? I ROBI? SOBIE NA Z?O?? - zrozum to Exclamation

Dlatego zwracamy si? do Ciebie jako kapitana zespo?u BARTKOWIAK TEAM o prze?o?enie czwartkowego spotkania na poniedzia?ek lub wtorek przysz?ego tygodnia. Liczymy, ?e przedstawisz nasze stanowisko swojemu zespo?owi i razem podejmiecie zgodn? z zasadamni FAIR PLAY decyzj?.

Zespó? MILCKI TEAM (Maciej, Jola, Bartek, Kuba)

-------------------------------------------------
Na bulodromie mamy si? odstresowywa? po ci??kim dniu pracy a nie eskalowa? niepotrzebnie emocje, które niczemu dobremu nie s?u??.
-------------------------------------------------
Stefan i nie pisz mi poraz kolejny, ?e nie znam konsekwencji pisz?c to co napisa?em. Przyjd? do mnie i powiedz mi to prosto w oczy - ja nie gryz? Exclamation

--------------------------------------------------
Przykro mi, ?e musia?em "za?mieci?" tym postem forum ale innego wyj?cia nie ma gdy druga strona nie chce rozmawia?.
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr
starszy gaduła


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 397

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Szanowni bulerzy
mysl? ?e dogadacie termin,, który bedzie pasowa? Wam razem , bo przecie? nie wyobra?am sobie by?cie si? nie dogadali . Stefanie i Kubo nie ma nic przyjemniejszego ni? zdobywanie pkt. w grze Wink a nie granie na zw?ok? . Powodzenia w grze ...niech zwyci??y lepszy Twisted Evil tak zdobyte punkty s? najcenniejsze pozdrawiam Piotr Mistrz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Piotr napisał:
Szanowni bulerzy
mysl? ?e dogadacie termin,, który bedzie pasowa? Wam razem


No w?a?nie chodzi tylko o CH?? ustalenia wspólnego terminu o nic wi?cej.
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Widz?, ?e co? nam iskrzy...

Mamy co prawda zapis w regulaminie
"Je?li dru?yna nie b?dzie mog?a rozegra? spotkania w wyznaczonym terminie, zg?asza ten fakt wcze?niej przeciwnikom. Przeciwnicy w takiej sytuacji zmuszeni s? do wyznaczenia dwóch innych terminów (dwa ró?ne dni), w których mog? rozegra? spotkanie. Spotkanie musi by? rozegrane w okresie tygodnia „przed” i tygodnia „po” od daty i godziny wyznaczonej w kalendarzu gier. Dru?yna, która wygrywa mecz „walkowerem” otrzymuje maksymaln? ilo?? ma?ych i du?ych punktów."

ale on te? wymaga ch?ci zrozumienia i postawy fair przeciwników... Inaczej mo?na Wam wyznaczy? Kuba termin gry np. na pi?tek w tym tygodniu i ?rod? w przysz?ym...
Apel na forum mo?e by? argumentem nacisku, ale....
Decyzja w r?kach Bartkowiak Team. Chyba zaprosz? Was na piwo - mo?e pomo?e w dogadaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Drodzy koledzy, jest problem, ale problemy s? po to,by je rozwi?zywa?, wystarczy tylko odrobina ch?ci. Nie ma sytuacji bez wyj?cia. Wystarczy tylko si? spotka? i omówi? spraw?. Dwóch doros?ych facetów na pewno to potrafi.
Pierwszy krok zosta? ju? wykonany, czas na nast?pny.
POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JANO
starszy gaduła


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 436

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Musz? zabra? g?os drogi kolego.
Mój czas popo?udniowy, w porównaniu do wielu z was, jest ?atwy do zaplanowania. Ale niestety nie przysz?y tydzie?. W srócie sprawy rodzinne.
Nie mog? w ?aden sposób okre?li? które popo?udnie b?d? mia? wolne. A jak ustalimy ju? termin to mo?e si? okaza?, ?e bed? nieobecny!!!!!!
Jestem jak najbardziej za dogadaniem i na pewno zaproponujemy dwa terminy, ale niestety jeden pod wielkim znakiem zapytania.
A mo?e czwartek przed rund??????
Ale to zostawiam ju? Stefanowi.

PS. A tak "poza protoko?em" - po co w dru?ynie 4 osoby??? Aby nie by?o problemu z przek?adaniem - tak mówiono przecie? kiedy? na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
JANO napisał:

PS. A tak "poza protoko?em" - po co w dru?ynie 4 osoby??? Aby nie by?o problemu z przek?adaniem - tak mówiono przecie? kiedy? na forum.


JANO jak sam wiesz ka?dy zespo? chce zagra? w najsilniejszym sk?adzie. Ale trudno jak chcecie wygra? z nami w inny sposób ni? uczciwa gra to wasz problem.
Mój czas te? jest ograniczony wi?c i ja czy to b?dzie poniedzia?ek czy piatek b?de sie musia? zwolni? na kilka godzin z pracy.

Co do twojego pytania moge ?atwo i szybko odpowiedzie?:
- jesli umawialismy si? na pi?tek a Stefan informowa? 1,5 godziny przed spotkaniem, ?e nie zd??y przyjecha? to MIELI?CIE JESZCZE DWÓCH CZ?ONKÓW ZESPO?U, którzy teoretycznie mogli go zast?pi? (s? wpisani na list? zawodników dru?yny):
- J?DRZEJ BARTKOWIAK
- KATARZYNA BARTKOWIAK
Ale to by?aby juz z?o?liwo?c z naszej strony - wi?c tego nie proponowali?my.

Nie musimy si? spotyka? wa?ne, ?e wykonamy do siebie telefony i ustalimy sensowny termin, który ka?demu b?dzie odpowiada?.
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Skoro regulamin stanowi ?e to przeciwnicy musz? podac dwa terminy na ew. rozegranie spotkania to moja propozycja jest nastepuj?ca - wtorek 16 wrze?nia (sytuacja uzale?niona od sytuacji rodzinnej Janusza)lub czwratek 18 wrze?nia godz.16:00 (przed kolejk? ligow?).

Wracaj?c do Twoich zarzutów to nie chce mi si? wraca? do zasz?ych spraw, bo nie widz? takiej potrzeb. Wystarczy przypomniec sobie sytuacj? zwi?zan? z Danielem w obronie którego stan??e?.
(pewnie Ciebie to nie wzruszy, ale chc? ?eby? wiedzia? ?e to w?a?nie z Twojego powodu zrezygnowa?em z cz?onkostwa w ?remskim Klubie Petanque)


Nie wiem dlaczego twierdzisz ?e moje zachowanie wobec Bartka by?o lekcewa??c? (by?e? kilkadziesi?t metrów od nas). Zdawkowe poinformowanie mnie ?e cyt. no to zagramy sobie w poniedzia?ek lub we wtorek.nie jest zwyczajow? form? przekazywania informacji przez m?odocianego.

Daleko mi do tego ?eby by? staro?wieckim, ale uwa?am, zreszt? nie tylko ja ?e ?remska m?odzie? bulerska powinna nabra? pewnego dystansu (szacunku) do starszych. Je?eli kto? sobie pozwala na u?ywanie formy Ty, to jego sprawa i ja w to nie wnikam.

Reasumujac, po konsulatacjach z zawodnikami Bartkowiak Team decyzja w zakresie prze?o?enia spotkania na inny termin jest taka jak? przedstawi?em powy?ej.

A tak na marginesie uwa?am ?e zapis mówi?cy o mo?liwo?ci zmiany terminów rozgrywania spotka? ligowych powinien by? zmodyfikowany i to bardzo drastycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JANO
starszy gaduła


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 436

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kuba napisał:

Ale trudno jak chcecie wygra? z nami w inny sposób ni? uczciwa gra to wasz problem.


Wybacz, ale pozostawi? to bez komentarza.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobrze - je?li w poniedzia?ek Wam nie pasuje to zagramy w jednym z wyznaczonych powy?ej terminów(wtorek lub czwartek).

Wracaj?c do rzekomych zarzutów to dobrze wiesz, ?e tamat Daniela zosta? wyja?niony i TO TY NIE MIA?E? RACJI. Ale zostawmy to bo to nie miejsce na takie rzeczy.
Chcesz porozmawia? nie ma sprawy Laughing

Twoja rezygnacja z cz?onkostwa z mojego powodu jest równie ?mieszna co prawdziwa Laughing
Ale jak to mówi? starzy górole : KA?DY POWÓD JEST DOBRY, COBY WYP?YN?? Laughing

"Sprawa Daniela" mia?a miejsce 4 tygodnie PO TWOJEJ REZYGNACJI z cz?onkostwa Laughing

Co do szacunku m?odzie?y do starszych to pami?taj, ?e OBOWI?ZUJE TO W OBIE STRONY. Ty te? swoim zachowaniem dajesz przyk?ad - czy dobry czy z?y - odpowiedz sobie sam.

Dalszej dyskusji nie podejmuj? bo wol? z Tob? porozmawia? osobi?cie ni? klepa? w klawiatur? i obra??? si? wzajemnie Laughing
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kuba napisał:


Dalszej dyskusji nie podejmuj? bo wol? z Tob? porozmawia? osobi?cie ni? klepa? w klawiatur? i obra??? si? wzajemnie Laughing


Mam w zwyczaju nie obra?a? ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:


Wracaj?c do Twoich zarzutów to nie chce mi si? wraca? do zasz?ych spraw, bo nie widz? takiej potrzeb. Wystarczy przypomniec sobie sytuacj? zwi?zan? z Danielem w obronie którego stan??e?.
(pewnie Ciebie to nie wzruszy, ale chc? ?eby? wiedzia? ?e to w?a?nie z Twojego powodu zrezygnowa?em z cz?onkostwa w ?remskim Klubie Petanque)


Stefan,ale chyba nie potrzeba wraca? do starych spraw,bo to jest ju? historia.
Ka?dy z nas d?ugo pami?ta tylko te z?e chwile.I co z tego wynika? Nic.
Czy nie lepiej zrobi? co? naprawd? dobrego.
Mo?ecie si? jeszcze d?ugo licytowa? co kto komu zrobi?.I co dalej?

Pozdrawiam


Bardzo d?ugo wszyscy b?d? pami?tali pozytywne zako?czenie tematu O CO CHODZI. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefanie a mo?e zagramy w NIEDZIEL? 14 wrze?nia w godzinach popo?udniowych?
My?l?, ?e ka?dy z Nas znajdzie 2 godzinki na gr? nie psuj?c sobie planów niedzielnych Laughing

Co Wy na to?
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kuba napisał:
Stefanie a mo?e zagramy w NIEDZIEL? 14 wrze?nia w godzinach popo?udniowych?


Je?li termin wypali przyjedziemy Wam wszystkim kibicowa?.

P.s.Nawet przygotuj? Wam boiska bo s? w op?akanym stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po konsultacji z zespo?em nie widz? problemu ?eby zagra? mecz w niedziel?. Proponujemy godz.16:30.

Za przygotowanie boisk Zibi ?liczne dzi?ki, to w jakim stanie s? pewnie wszyscy widz?. Wezm? grabie ze sob? i popracuj? w sobot?, cho? tak do ko?ca nie wiedomo na którym bulodromie mecz zostanie rozegrany.

Je?eli chodzi o kibicowanie to nie ma sprawy. B?dzie mile widziane.

Kuba b?d? uprzejmy nie zwraca? si? do mnie STEFANIE, zdecydowanie ta forma mi nie odpowiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group