Œremska Liga Petanque


Budujemy bulodrom???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:12 pm    Temat postu: Budujemy bulodrom??? Odpowiedz z cytatem
Je?eli nie stanie nam na przeszkodzie pogoda, to zapraszamy na bulodrom w najbli?szy czwartek od godz. 17:00 - niekoniecznie z kulami, a koniecznie z dobrymi ch?ciami do pracy Smile

Czas si? zabra? za podk?ady, które ju? chyba nabra?y "mocy prawnej", aby w ko?cu wyl?dowa? w miejscu im przeznaczonym Smile. Pewnie warto b?dzie równie? przegrabi? nawierzchni?, bo jak pokaza?y dzisiejsze sparingi ?rodek boisk coraz bardziej upodabnia si? do kr?gielni Wink
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sam
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 883

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak widzisz,t?umy wal? do roboty Exclamation Nie wiem, jak si? wszyscy pomie?cimy Question
A swoj? drog?, to troch? smutne, ?e jak trzeba popracowa?, wida? zawsze te same twarze i d?onie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich ch?tnych do pracy przy budowie bulodromu Exclamation
Jutro b?d? móg? by? dopiero po 18.Dzisiaj je?li pogoda dopisze chcia?bym zaj?? si? wyrównaniem boisk /pada? deszcz i jest w miar? mi?kko/.
Mam pytanie Question Czy mo?na zlikwidowa? linki,które wytyczaj? boiska Question
Ch?tnych,którym jutro nie pasuje zapraszam dzisiaj o 16.00-16.30.
My?l?,?e moich planów pogoda nie popsuje.

Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zbyszku pisa?em, ?e w czwartek od godz. 17:00, ale jak kto? przyjdzie pó?niej to nie wydaje mi si?, aby zabrak?o pracy.

Mo?e da?oby si? boiska wyrówna? bez zdejmowania linek? Troch? pracy z wytyczaniem pó?niej jest...
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze?.Linki utrudniaj? prac?.Robi? to ju? który? raz.
Spokojnie.Po zako?czeniu prac boiska b?d? wytyczone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie ma problemu Zbyszku - z ch?ci? pomog? Smile

Zreszt?, mo?e lepiej poczeka? z wytyczeniem boisk do czasu, a? po?o?ymy podk?ady kolejowe?
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"


Ostatnio zmieniony przez Grześ dnia Sro Kwi 02, 2008 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak by co równie? s?u?? pomoc?. Do zobaczenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nic koledzy nie pisz?, to ja pochwal? si? nasz? dzisiejsz? prac? Smile
Podk?ady po?o?one wzd?u? obu d?u?szych boków! Kule zatrzymuj? si? w?a?ciwie w miejscu - kompletnie trac?c energi?. Przede wszystkim jednak bulodrom nr 1 nabiera wygl?du czego? wi?cej, ni? tylko kawa?ka ??ki wysypanej grysikiem Smile

Jutro zapraszamy ponownie - zosta?y dwa krótsze boki - to ju? "ma?e miki" w porównaniu z wykopami jakie dzisiaj robi? Stefan.

Acha! W deszczu wprawdzie gra si? ?le ale pracowa? mo?na Wink
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wykop wykopem, ale nie zapominajmy ?e podk?ady kolejowe same na bulodrom nie wesz?y. Swojej fachowej wiedzy w zakresie spaceru farmera w tej kwesti udzielili Zbyszek, Jan, oraz Grzegorz. Pewnie i Sam swoje pi?? groszy do tego zadania do?o?y?, cho? osobi?cie nie widzia?em, ale jak?e by mog?o by? inaczej. Skoro by? na bulodromie to napewno pomóg?. M?odzie? dzielnie operowa?a grabkami w zakresie równania terenu. Ju? jest prawie ?licznie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sam
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 883

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefanku drogi, Twój tryb przypuszczaj?cy, ?e Sam chyba... brzmi jak obelga. To ja z nara?eniem nadwyr??onych korzonków nerwowych dyga?em ze Zbyszkiem te drewniane klocuszki, manicure sobie zniszczy?em doszcz?tnie, a Ty tu takie rzeczy. Wstyd? si? Shocked Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
sam napisał:
Stefanku drogi, Twój tryb przypuszczaj?cy, ?e Sam chyba... brzmi jak obelga. To ja z nara?eniem nadwyr??onych korzonków nerwowych dyga?em ze Zbyszkiem te drewniane klocuszki, manicure sobie zniszczy?em doszcz?tnie, a Ty tu takie rzeczy. Wstyd? si? Shocked Razz


W?a?nie martwi?em si? o zdrowie szanownego kolegi, to ?e korzonki by?y nie tak dawno bol?ce to fakt mi znany. Tym bardziej chyl? czo?a przed Tob? za nara?anie zdrowia. Cel jest szczytny, wi?c pewnie opaczno?? czuwa?a ?eby nic z?ego si? nie sta?o Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DanieL^^
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 170

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja z przykro?ci? informuj? ?e dzisiaj prawdopodobnie nie pomog? Wam Sad , gdy? dzi? o 17.00 rozgrywam parti? szachów, chyba ?eby si? sko?czy?a szybko to wpadne jeszcze ale jak zapewne wiecie szachist? nigdy si? nie spieszy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez DanieL^^ dnia Nie Sty 11, 2009 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
DanieL^^ napisał:
Ja z przykro?ci? informuj? ?e dzisiaj prawdopodobnie nie pomog? wam Sad , gdy? dzi? o 17.00 rozgrywam parti? szachow? no chyba ?eby si? sko?czy?a szybko to wpadne jeszcze ale jak zapewne wiecie szachist? nigdy si? nie spieszy Very Happy ,ale za to pomog?em wczoraj Surprised


Kawa? fajnej pracy wraz z Paw?em zrobili?cie. Nic sie nie martw. Znajda si? zapewne inni do pracy na dzisiaj Wink . Oby Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tym wszystkim, którzy wczoraj i dzi? znale?li ch?ci, czas i si?y, aby pracowa? na bulodromie - WIELKIE S?OWA PODZI?KOWANIA!
Bulodrom zmienia si? w oczach - w?a?nie dzieki tej pracy.
Pojawi?a si? koncepcja i taki oto pomys?.
Ka?dy z nas przepracowuje w kwartale 9 godzin na bulodromie. Je?li kto? jest bardzo zapracowany i ma solidne niedobory czasowe albo chcia?by odkupi? swoje "winy" w inny sposób ni? prac? fizyczn?, te? jest to mo?liwe. 1 nieodpracowana godzina to równowarto?? 5 PLN. Mo?na da? oczywi?cie wi?cej w ramach "sk?adki remontowej" Wink
Pod uwage bierzemy okres od marca do listopada, czyli 9 miesi?cy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek napisał:
Tym wszystkim, którzy wczoraj i dzi? znale?li ch?ci, czas i si?y, aby pracowa? na bulodromie - WIELKIE S?OWA PODZI?KOWANIA!
Bulodrom zmienia si? w oczach - w?a?nie dzieki tej pracy.
Pojawi?a si? koncepcja i taki oto pomys?.
Ka?dy z nas przepracowuje w kwartale 9 godzin na bulodromie. Je?li kto? jest bardzo zapracowany i ma solidne niedobory czasowe albo chcia?by odkupi? swoje "winy" w inny sposób ni? prac? fizyczn?, te? jest to mo?liwe. 1 nieodpracowana godzina to równowarto?? 5 PLN. Mo?na da? oczywi?cie wi?cej w ramach "sk?adki remontowej" Wink
Pod uwage bierzemy okres od marca do listopada, czyli 9 miesi?cy.


Takie pomys?y budz? zawsze wiele kontrowersji. Dotyczy to tylko Klubowiczów Question
Co z tymi co nie s? w klubie, a b?d? sobie przychodzi? gra? Question
Jak ich "zmusi?" do pracy, lub do p?acenia.
Czy 5 z? dotyczy zarówno m?odzie?y jak i doros?ych Question
Kto mia?by weryfikowa? przepracowan? ilo?? godzin Question

Co zrobimy je?eli zdecydowana wi?kszo?c zechce p?aci?, kto b?dzie pracowa? Question

Mimo wszystko uwa?am ?e zdecydowanie lepsz? form? s? "masówki" najlepiej sobotnie(popo?udnie) lub niedzielne. Zamiast bra? kulki na bulodrom, zabra? ze sob? grabie, ?opat? i popracowa? z po?ytkiem dla klubu i bulodromu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group