Œremska Liga Petanque


Legitymacje Klubowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrólBoul
Członek Komisji Rewizyjnej


Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 808
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si? Januszu, ?e nie chodzi o chwalenie si? legitymacj? a o jej trwa?o??. Ale oczywi?cie kazdy musi skalkulowac i wybra? odpowiedni? opcj?. POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ale moim zdaniem legitymacji nie musimy nosi? ze sob?, chyba nie b?dziemy musieli si? legitymowa? na ?remskich turniejach, a na tych poza ?remem musimy mie? legitymacj? PFP.
Owszem legitymacja w formie karty kredytowej moim zdaniem mo?e by?, ale wstawianie zdj?cia jest zb?dne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Do czego b?d? nam te legitymacje potrzebne. Je?eli tylko do tego aby pochwali? si? kolegom to moim zdaniem wystarcz? papierowe bez zdj??.
Co zrobimy jak zapisze si? jedna osoba - wyrobimy jej 30 legitymacji?



Ja ju? naliczy?em 34 szt.Bo tylu zapisanych jest cz?onków .
Legitymacja bez zdj?cia Question Troch? to dziwne Rolling Eyes

Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zibi mi chodzi?o o to, ?e jak np za 3 miesi?ce kto? si? zapisze to co wtedy? b?dziemy czeka? jak zapisze si? jeszcze 29?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 10:39 am    Temat postu: Re: Legitymacje Klubowe Odpowiedz z cytatem
JANO napisał:

Szanowny Grzegorzu, jak mozna si? z Toba umówi? na zrobienie legitymacyjnej fotki????
Mo?e Jaszkowo?????

Nie ma problemu - aparat b?d? mia? ze sob? Smile


S?uchajcie - sprawdzimy warianty, by? mo?e teraz przygotuje si? kilkadziesi?t sztuk, a potem b?dziemy na bie??co personalizowa? odpowiedni? ilo??, w miar? potrzeb.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi /IRMA TEAM/
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 530
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Ale moim zdaniem legitymacji nie musimy nosi? ze sob?, chyba nie b?dziemy musieli si? legitymowa? na ?remskich turniejach, a na tych poza ?remem musimy mie? legitymacj? PFP.
Owszem legitymacja w formie karty kredytowej moim zdaniem mo?e by?, ale wstawianie zdj?cia jest zb?dne.


Uwa?am,?e legitymacja powinna by? wykonana profesjonalnie i ze zdj?ciem.Czy mo?na j? wykorzysta??
Mo?na. Po wcze?niejszym pozyskaniu sponsorów jako karty rabatowe /sklepy,restauracje, hurtownie,stacje benzynowe i us?ugi/.Teren na którym gramy jest tak du?y ,?e zmie?ci si? sporo reklam.
Pomys?ów jest du?o,ale pytanie czy statut klubu na to zezwala i co na to zarz?d?
To jest moja propozycja i nie koniecznie musi by? dobra.

Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
zibi /IRMA TEAM/ napisał:
Uwa?am,?e legitymacja powinna by? wykonana profesjonalnie i ze zdj?ciem.Czy mo?na j? wykorzysta??
Mo?na. Po wcze?niejszym pozyskaniu sponsorów jako karty rabatowe /sklepy,restauracje, hurtownie,stacje benzynowe i us?ugi/.


Pomys? jest Zbyszku znakomity Smile - oczywi?cie do zweryfikowania pod wzgl?dem prawnym i formalnym.

Legitymacja w naszym zamy?le jest równie? swego rodzaju gad?etem. Dba?o?? o jako?? i detale jest powodem przygotowania i zrobienia jej jak najlepiej. Oczywi?cie nie wszyscy musz? taki gad?et kocha?, st?d dwa warianty wykonania. Ka?dy ma wybór.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
czy ta legitymacja b?dzie wa?na tylko na rok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja Wam powiem dlaczego powinni?my zadba? o ?adne legitymacje Very Happy
Cyna mili pa?stwo... nie ma to jak zacyni? niez?? legitk? Very Happy Ace Ventura te? mia? zajefajn? legitymacj? psiego detektywa Cool Twisted Evil A na powa?nie to chyba jak nas widz? tak nas pisz? Smile Z reszt?, ?eby móc wyrobi? licencj? trzeba mie? legitymacj? cz?onka klubu Smile Warto by wygl?da?a ?adnie estetycznie no i praktycznie... a taka plastikowo-kartowo-kredytowa forma jest chyba najwygodniejsza Smile
_________________
Tu? za mn? jest cie? zacieraj?cy ka?dy krok, który zrobi?...


www.bartek.obrzut.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DanieL^^
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 170

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze? napisał:
zibi /IRMA TEAM/ napisał:
Uwa?am,?e legitymacja powinna by? wykonana profesjonalnie i ze zdj?ciem.Czy mo?na j? wykorzysta??
Mo?na. Po wcze?niejszym pozyskaniu sponsorów jako karty rabatowe /sklepy,restauracje, hurtownie,stacje benzynowe i us?ugi/.


Pomys? jest Zbyszku znakomity Smile - oczywi?cie do zweryfikowania pod wzgl?dem prawnym i formalnym.

Legitymacja w naszym zamy?le jest równie? swego rodzaju gad?etem. Dba?o?? o jako?? i detale jest powodem przygotowania i zrobienia jej jak najlepiej. Oczywi?cie nie wszyscy musz? taki gad?et kocha?, st?d dwa warianty wykonania. Ka?dy ma wybór.


Jestem nie pe?noletni, ale my?l? ?e jako cz?onek klubu mam takie samo prawo wypowiedzenia swojej opini na dany temat jak ka?dy inny cz?onek, a wi?c po pierwsze nie chcia?bym wybiera? ?adnych ze stron ale jestem w 100% za legitymacj? klubow? i zgadzam si? co do opini pana Zbyszka(?wietny pomys?) co prawda maj?c kawa?ek kartki równie? mo?na by?oby potwierdzi? ,i? jest si? cz?onkiem klubu, ale zobaczcie sobie czy nie ?adniej wygl?da taka legitymacja ni? bia?a kartka z paroma znakami?Czy nie jest bardziej por?czna?(mo?na j? wszedzie schowa?, trzyma? przy sobie)czy b?dzie si? niszczy? jak ta deklaracja?. Pomys?ów jest wiele i mo?na wykombinowa? w jaki sposób za?atwi? sponsora, kto wie mo?e nawet sama firma by si? zgodzi?a od której zamawiamy te legitymacje. Pan Janusz pyta? si? co b?dzie gdy kto? si? do pisze to gdyby uda?o nam si? za?atwi? by ta firma by?a sponsorem to napewno wydawaliby nam legitymacje nawet pojedy?czo.(Nie wiem mo?e mówie co? ?le ale to moja opinia i nie musicie si? ni? wzorowa?) Laughing POZDRAWIAM: DANIEL Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sponsor na legitymacje... to raczej nie jest dobry pomys?, a ju? na pewno ma?o presti?owy dla Klubu - tam powinno by? tylko nasze logo.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DanieL^^
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 170

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja tam dok?adnie si? nie znam ale jak ju? napisa?em ka?dy ma prawo wypowiedzenia si? i ?e nie musicie si? wzorowac tym co pisze Very Happy POZDRO Wink i dozobaczenia w Jaszkowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Daniel - spokojnie Laughing
Z tych samych powodów Ci odpisa?em!
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DanieL^^
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 170

PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze? napisał:
Daniel - spokojnie Laughing
Z tych samych powodów Ci odpisa?em!


Za co panu bardzo dzi?kuj? Very Happy przynajmniej si? czego? dowiem, jak b?d? mnie wszyscy poprawia? Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy mo?na si? dowiedziec kiedy b?d? wydawane legitymacje klubowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group