Œremska Liga Petanque


Prezent
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek323s
milczek


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 10:57 am    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem
Zawsze warto drugiej osobie kupić rewelacyjny prezent. Takie jest moje zdanie na ten temat.

________________________________________
X-ray Equipment used parts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie kreatywnego, nietuzinkowego i ciekawego prezentu, to z pewnością powinniście odwiedzić ten sklep internetowy https://www.coricamo.pl/258-tamborki-ramki-wieszaczki . Moim zdaniem możecie tam znaleźć sporo ciekawych obrazów do malowania po numerach czy zestawów do haftowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1067

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Akurat kiedy chodzi o prezenty to ja jestem zdania, że również świetną sprawą jest to abyśmy wiedzieli bez znaczenia od okazji o tym gdzie i jaki prezent zamówić. Bardzo fajnym miejscem do tego jest https://zamowprezent.pl/ z którego ja właśnie bardzo chętnie korzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Cześć. Moim zdaniem, jeżeli masz taką możliwość, to koniecznie podaruj swoim bliskim jakiś drobiazg z okazji urodzin. Ja w tym roku postawiłam na książkę i na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/seria/ponad-slowami udało mi się znaleźć kilka ciekawych propozycji w tym zakresie. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dlaczego nie? Moim zdaniem dzisiaj jest o tyle prościej, że nawet nie trzeba niczego wymyślać na własną rękę, bo wiele prezentów jest gotowych do kupienia. Na stronie https://www.superprezenty.pl/pod-choinke/prezenty-pod-choinke-dla-mezczyzn/prezent-dla-dziadka-na-swieta czytałęm sporo na temat choinki . Co sądzicie o tego typu wyborze w kontekście najbliższych świąt?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hilda
milczek


Dołączył: 07 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na jaką okazję?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym zamówić jakieś ciekawe prezenty dla moich bliskich. Do świąt zostało już mało czasu, więc bardzo zacząć o tym myśleć. Słyszałam że tutaj https://www.bee.pl/t/pomysly-na-swiateczne-prezenty można znaleźć wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, więc chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 1984
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 11:34 am    Temat postu: Useful Yak Merino Wool Advice Odpowiedz z cytatem
In response to the lady talking about thermal long johns mens amazon, nordictrack thermal underwear, mens fleece thermals, extreme cold long underwear, I highly recommend this recommended ski base layer details as well as merino wool 260 base layer, white polo thermal, merino wool heavy base layer, thermal camo shirt, under armour base layer for skiing, merino long johns women's, mens black thermal, elementex merino wool, look at this updated thermals for men forum alongside all heaviest merino wool base layer, lightweight thermal shirt, costco merino blend base layer, womens ski layers, lululemon ski base layer, merino wool long underwear amazon, ski base layer set womens, 32 heat long johns, try this cool merino wool base layer advice for north face merino wool base layer, duofold shirt, mens white waffle knit shirt, realtree cotton thermals, long john shirts for men, long john bottoms, base layer set mens, tommy john thermal underwear, not forgeting this excellent merino wool base layer forum not to mention russell thermal shirts, mens silk long underwear pants, sweaty betty base, mens thermal mock turtleneck, white nike thermal, adidas thermal base layer, waffle knit underwear, mens white base layer top, as well this top rated merino wool base layer url for polo thermal long sleeve shirt, mens thermal boxer briefs, under armour ski thermals, mens base layer sale, cabela's ecwcs thermal zone, big and tall thermal base layer, fleece long underwear, large tall long johns, See More @ High Rated Debt Relief Blog f599949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
dordora30
milczek


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam robić bardzo fajne prezenty dla swoich bliskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cang
milczek


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dawanie prezentów jest tak samo fajne jak otrzymywanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzik
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 150

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli mogę coś doradzić, to warto też przejrzeć oferty na stronie sklepu https://smaczajama.pl/pl/p/Herbata-Lisciasta-China-Gunpowder-Swiatynia-Niebios-100g/145. Jest tam dość duży wybór jeśli chodzi o kosze prezentowe, pyszne alkohole i smakołyki. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ritta
milczek


Dołączył: 27 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawe informacje przytoczyliście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 553

PostWysłany: Sro Maj 10, 2023 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A jakie przykładowo polecacie kupić prezent dla faceta na urodziny ? Zupełnie tym razem nie mam pojęcia na co postawić... Czy lepiej pójść w kierunku kosmetyków, czy może jakiś akcesoriów do golenia? A może jeszcze na coś innego się zdecydować? A wy co radzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr81
milczek


Dołączył: 19 Maj 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 19, 2023 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Myślę, że każdy facet jest inny, dlatego myślę, że sama powinnaś wiedzieć co Twój facet będzie chciał.
_________________
Konstrukcje stalowe Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzik
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 150

PostWysłany: Pon Cze 19, 2023 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group