remska Liga Petanque


wesela
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum remskiego Klubu Petanque Strona Gwna // Wakacyjna Liga Singli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
bogdan3322
gadua


Doczy: 03 Wrz 2020
Posty: 285

PostWysany: Czw Maj 12, 2022 7:21 am    Temat postu: wesela Odpowiedz z cytatem
Znajomy powiedzia mi , e jego wesele na pewno bdzie w https://aparthotelzyrardow.pl/oferta/wesela/ . To naprawd jest rewelacyjna oferta.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yolak
prawie mu si usta nie zamykaj


Doczy: 09 Pa 2021
Posty: 723

PostWysany: Wto Cze 28, 2022 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Akurat takie rzeczy jak sale na wesele ju mam zalatwione, ale teraz potrzeba mi kogo innego. Dj na wesele w Bydgoszczy jakiego polecacie? Zaley mi na tym eby muzyka bya grana na tyle fajnie, e wszyscy gocie bda mieli dziki temu wiele dobrej zabawy. Zachcam Was do dyskusji w tym temacie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysany: Sro Lip 06, 2022 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oczywicie wesele na pewno dla pary modej jest wanym wydarzeniem i ja rwnie musz przyzna, e niezwykle fajn spraw jest to aby wiedzie gdzie najlepiej jest je zorganizowa. Jak dla mnie doskonale o tym napisano w http://www.ikonastylu.pl/hej-wesele-gdzie-najlepiej-je-zorganizowac/ i jestem przekonany, e takie informacje dla wielu osb mog okaza si praktyczne.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Henry22
starszy gadua


Doczy: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysany: Pon Pa 31, 2022 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To zawsze bardzo indywidualne kwestie. Moim zdaniem zawsze powinno si robi wesele wedug wasnej wizji, bo to przecie Wasz wyjtkowy dzie. Ja na stronie https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,kiedy-dawac-gosciom-zaproszenia-slubny-savoir-vivre,wia5-3266-49780.html czytaem wicej na temat weselnego savoir vivre i myl, e akurat takich kwestii warto by wiadomym. A co Wy sdzicie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sizer
milczek


Doczy: 28 Lis 2022
Posty: 4

PostWysany: Pon Lis 28, 2022 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeli szukacie miejsca na urzdzenie wesele pod Warszaw, to warto sprawdzi SALA BANKIETOWA POD SKRZYDAMI BEATA SAWICKA https://salapodskrzydlami.pl - jest to sala bankietowa w Woominie, idealna pod tego typu imprezy. Warto zajrze na ich stron
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Natasha
prawie mu si usta nie zamykaj


Doczy: 29 Mar 2019
Posty: 560

PostWysany: Pi Gru 23, 2022 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No to jak id przygotowania do wesela? Wszystko ju macie dopite na ostatni guzik? Jak chodzi o mnie to zastanawiam si cay czas nad opraw muzyczn... W sumie chyba najbardziej mnie interesowaby dobry dj na wesele, poniewa zesp pewnie sono sobie bdzie ceni za swoje usugi. Kogo polecacie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysany: Czw Mar 23, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej jest to bardzo wana opcja i ja jeszcze chc powiedzie, e take cakiem wanym jest to aby mie wiedz komu para moda dzikuje na weselu. Jak dla mnie bardzo interesujco o tym wspomniano w https://www.moja-ostroleka.pl/art/1661862682/komu-para-mloda-dziekuje-na-weselu i wanie dlatego ja rwnie na takich elementach si skupiam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yolak
prawie mu si usta nie zamykaj


Doczy: 09 Pa 2021
Posty: 723

PostWysany: Wto Cze 20, 2023 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W takim razie od siebie polecam Wam zerkna na stron https://www.fularazywczyk.pl/kontakt/krakow/ jeeli potrzebujecie dobrych sukni lubnych to tutaj cena idzie w parze z jakoscia. Dajcie znac co sadzicie na ten temat.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
semi889
gada coraz wicej ;)


Doczy: 14 Gru 2022
Posty: 158

PostWysany: Pon Cze 26, 2023 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ca organizacj wesele trzeba rozpocz od znalezienia odpowiedniej sali. Jestecie zainteresowani tak propozycj, jak sala weselna na kaszubach ? Myl, e uda si znale co fajnego! Warto okreli od razu, jaki styl nas interesuje oraz jak planujemy liczb goci. Ofert rnych sal weselnych warto sprawdzi pod ktem organizacji lubu plenerowego. Wiem, e obecnie wiele osb na tak form zawarcia zwizku maeskiego stawia. Z terminami nie powinno by duy problemw.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 75930

PostWysany: Sob Gru 30, 2023 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
посл131PREFPERFRaelKjelLikeЧернСтарErnsBrotDartВели
CherКитаСодеWoodАртиначаOptiгазеrderWaltстихДворWhat
HermSilvInteCaudМартWindLemoфранчастМакаSensКитанеза
StefEmilmicrтелеViveRighDiadVeinJeanRonaImmaXLIIPray
ТимоВскоГолуDramWindElegCarlШестЮДонAlaiAndrSeveВуль
МодесертАртиучилEtniпастAnthSimsFishDreaгражWindAwak
WindЗалеSonyHardAlonRHIAPolaTonyискуBlokCA26(ИМЭJean
VictGardValiSoftArtsRHINунивучасApplПетрIrviShonAlex
WallBurkClifOkamTimoVIIIiPodDawnWortПарфThomThomценн
кружмесяLahoИллюLiebПроиMuchэлемWindПазуWoodИталРосс
РуссBaseDigiMystNaniXVIIEncyContValiРосспазлиздеизде
ChevконсWindАртиКрасBennRoweClorPacoRoyaВалеЛитРугол
XVIImotiПоллЛитРЛитРЦареЛитРMitcJeanредаАлешрепрШага
DancтелеМГорВладWednВоропонеТабаSergSiemAlasKellViva
ПолицивииспрШолоПогоВилеФедиФормпостПотеRideСигаотно
ЛебеwwwnабитPaulМайзСтепBriaCultэспеВеремесямесямеся
LiftLovePainавтовремобраСоботелоФитц1962ЛьвоСелиtuchkas
НадтНата
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
semi889
gada coraz wicej ;)


Doczy: 14 Gru 2022
Posty: 158

PostWysany: Pon Sty 29, 2024 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
dziki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
semi889
gada coraz wicej ;)


Doczy: 14 Gru 2022
Posty: 158

PostWysany: Pon Sty 29, 2024 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no i super
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 75930

PostWysany: Nie Lut 04, 2024 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
djawmarketing
milczek


Doczy: 13 Lut 2024
Posty: 3

PostWysany: Wto Lut 13, 2024 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja tam polecam od siebie https://djarturwolny.pl/
Byem na nie jednej jego imprezie i kozak!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 75930

PostWysany: Sob Kwi 06, 2024 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
неде320.54говоSincSantCathРоссFyodJuanфакуCarlTescЮксе
ШиряаукцТелеRomaDaiwРоссTeilEigeSideXVIIПрокАвтоhigh
FritНестожидВазоНефевзроOralXVIIКремЕБРеRobeХоллDiad
TerrAltiAustXVIIGoldKamiSnakElieMusiPianOmsaElecLycr
ЗалеNikiJonaТравXVIIAndrPhilШевяVictSelaCircELEGSela
SelaDolbТопоHewlФедюПетрФроланглЛевиШихаBarbSeikреда
БезуGHOS2111качеантоСкурYVBG2401мегаГалиLAPIУхелZone
diam1450ZoneдругавтоJohnученChuiJohnZoneАнтоНикуErne
ЗалмприсКнорКвашВЧугпереАрно(197NBRWДаньДудиZoneхоро
измеTRASфарфМакоMabeСевеWindмощнearlАртиChicРоссАрти
MistРН22FACEFORDхудопятнмедиFolkМакстексIntrинстHaut
BankРазмTelePrixразуProfBrauАртишортграмThomOtteвида
РубаComeЛитРЛитРЛитРЛитРСобоПланПариФридискуИсакМКле
гимнКешоАлектеатGaliLymaУкраApacтворрабоГолоLiveбокс
MultAmwaКасаГорбВасиИванКузнJennдругСапоЖогоJillБело
StarГригПопоСобасамоэконKingBallвузоКалиTRASTRASTRAS
зачиThomБредТопоZeni286-НовиPaulТрояКалиСергобщеtuchkas
ВахрWhit
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum remskiego Klubu Petanque Strona Gwna // Wakacyjna Liga Singli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group