Œremska Liga Petanque


Kuchnia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1788

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 6:39 am    Temat postu: Kuchnia Odpowiedz z cytatem
Znajoma ostatnio podesłała mi bardzo dobrą ofertę Okapy podszafkowe . Jestem pewny na 100 procent, że z tej oferty na pewno bardzo szybko skorzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Smile

Ostatnio zmieniony przez lala dnia Pon Kwi 18, 2022 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1068

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sama kuchnia jest bardzo ważnym miejscem, ale u mnie przede wszystkim na wyposażeniu w nim musi znajdować się kawa. W takiej sytuacji wiem, że doskonałym wyborem jest kawa w kapsułkach od https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/ ponieważ jest ona bardzo smaczna i łatwo ją przyrządzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Smile

Ostatnio zmieniony przez marchewka dnia Czw Wrz 01, 2022 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 703

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Akurat jestem w trakcie zamawiania akcesoriów do kuchni i ciesze sie, ze mozna znalezc artykuly takie jak ten http://etrovision.pl/jaki-mlynek-do-kawy-wybrac/ z poradami i wskazowkami. Jezeli szukacie mlynka do kawy to tutaj znajdziecie porady czym kierowac sie przy wyborze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię robić różnorodne koktajle. Ostatnio stwierdziłam że tak że przydałby mi się przenośny blender na usb i wiele ciekawych propozycji w tym zakresie udało mi się znaleźć na stronie tego sklepu blendima.pl. Polecam i wam tam zerknąć, jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 553

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was robił może zakupy w sklepie https://manufakturawboleslawcu.com ? Pytam, bo teraz jestem w trakcie wyposażania swojej kuchni, jadalni, a tam upatrzyłam sobie rozmaite produkty. Między innymi zainteresowały mnie miski oraz talerze, które pięknie wyglądają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo często w kuchni również znajdziemy ekspres do kawy i u mnie od niedawna on także się znajduje. Muszę dodać, ze jakiś czas temu udało mi się także natrafić na bardzo ciekawą stronę https://www.nespresso.com/pl/pl/order/accessories/vertuo gdzie właśnie bez problemów możemy znaleźć różnego rodzaju akcesoria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luzen
milczek


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Piękne projekty aranżacji i umeblowania kuchni mają tutaj - Meble na wymiar Goczałkowice Zdrój Polecam zerknąć na realizacje, to jest pomysłowe i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni w kuchni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie odpowiedniego sprzętu gastronomicznego, od sztućców po urządzenia typu frytkownica, to koniecznie przejrzyjcie ofertę firmy gastromania.pl, gdzie znajdziecie wszystkie produkty w bardzo dobrych cenach. Udało mi się tam nawet znaleźć produkty firmy eternum anser w bardzo dobrych cenach. Polecma wam przejrzenie ichniejszej oferty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daamian32
milczek


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie godnych polecenia mebli do swojej kuchni to Meble na wymiar Pszczyna, spełni wasze wszystkie oczekiwania. Dzięki ich meblom pod wymiar, moja świeżo wyremontowana kuchnia nabrała innego kolorytu. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sama kuchnia to faktycznie jest ważne miejsce i jeśli chodzi o moje nawyki to ja bardzo chętnie spędzam w niej czas oraz pijam kawę. Na tą chwilę muszę przyznać, że właśnie kawa w kapsułkach od https://www.nespresso.com/pl/pl/ jest dla mnie cały czas najlepszym wyborem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lurex
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 106

PostWysłany: Sob Paź 29, 2022 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Chciałabym mieć kuchnię zarówno modna jak i funkcjonalną. Chodzi tu dokładnie o każdy jej szczegół i w tym też okap. Niestety nie znam się na rzeczy i będę chciała w tym celu zatrudnić architekta https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/kuchnia . Czy ktoś z Was może korzystał już z takich usług?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kirk
milczek


Dołączył: 30 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakie kolory polecacie do kuchni?
_________________
firmy budowlane w Olsztynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1068

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W sumie wracając jeszcze do samego tematu kawy to ja jestem zdania, że bardzo ważnym jest to aby wiedzieć jakie są inne sprawdzone rozwiązania. Myślę, że świetnie o tym napisano w https://pinhouse.pl/mag/wygodnie-i-smacznie-rozwiazania-dla-wielbicieli-kawy/ i jak najbardziej takie informacje mogą nam się przydać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group