remska Liga Petanque


Herbata

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum remskiego Klubu Petanque Strona Gwna // Wakacyjna Liga Singli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
janek332
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 05 Sie 2020
Posty: 1840

PostWysany: Pon Wrz 13, 2021 2:46 pm    Temat postu: Herbata Odpowiedz z cytatem
Wczoraj miaem troch wolnego czasu i podjem decyzje, e skorzystam z rooibos. T ofert podele mojemu kumplowi.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysany: Pi Sty 07, 2022 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak si skada, e ja akurat do rzadko pijam herbat i jeli mam wybiera to przede wszystkim kawa jest na pierwszym miejscu w ciepych napojach. Jak jeszcze wiem, e bdzie ona przygotowana z kapsuek https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/vertuo to mog by pewny, e bdzie pyszna.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julita
milczek


Doczy: 10 Mar 2022
Posty: 33

PostWysany: Wto Maj 17, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No wanie kawa, bardzo j lubi, tak po prawdzie. Jednak ostatnio zaczam si zastanawia, czy jest ona w ogle zdrowa. Trafiaam wwczas na https://www.casfera.pl/dzialanie-kawy-na-organizm-czy-jest-pozytywne/ ten artyku w sieci. Jeeli lubicie sobie wypi kaw, albo dwie, to polecam poczyta o jej wpywie na organizm. Skoro ju jestemy w takim wtku, to jak kaw lubicie najbardziej? Musz przyzna, e moja ulubiona to espresso. Jednak lubi rwnie od czasu do czasu poeksperymentowa z innymi rodzajami.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysany: Wto Lip 05, 2022 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy jeszcze wspominamy o ciepych napojach to na pewno take fajnie jest co nieco wiedzie o tym co moe wpywa na kwasowo kawy. Gdy kto jest zainteresowany t tematyk to uwaam, e wanie w artykule https://obcasy.pl/kwasowosc-kawy-co-ma-na-nia-wplyw bardzo dobrze na ten temat napisano.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
masia
gada coraz wicej ;)


Doczy: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysany: Sro Lip 27, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W teorii wiem, e picie herbat moe uzalenia, ale ja jeszcze si na to nie nastawiam. By moe nie znalazam odpowiedniego sklepu, gdzie mona kupi co fajnego. Dlatego na razie sprawdzam sklep Astra https://astra.sklep.pl/ . Nie jest to moe dla Was nowe, bo ich produkty s w wielu sklepach, ale nie wszdzie znajdziecie tak wiele wariantw smakowych tych kaw i herbat.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysany: Czw Wrz 08, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy jeszcze jestemy w takich tematach to czy moe kiedykolwiek zastanawialicie si nad tym jaki gatunek kawy jest najstarszy? Myl, e bardzo ciekawie o tym napisano w https://www.lans.pl/poznaj-najstarszy-gatunek-kawy-w-historii-swiata/ i wanie dlatego takie porady s niezwykle istotne.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yolak
prawie mu si usta nie zamykaj


Doczy: 09 Pa 2021
Posty: 714

PostWysany: Nie Lis 27, 2022 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja mam tak, e jednak bardziej lubi pi kaw od herbaty. Teraz fajnie, bo z firmy http://www.naszahistoria.org/ogloszenie/centrum-serwisowe-espresso juz niedlugo odbieram naprawiony ekspres do kawy, bo mial pewna usterke jednak w koncu bede mogl wrocic do picia tego napoju. Dla mnie dzien bez kawy jest dniem straconym.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wilma
milczek


Doczy: 27 Lis 2022
Posty: 1

PostWysany: Nie Lis 27, 2022 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja bardziej lubi herbat.
_________________
rkawice shima
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wczasowicz
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysany: Wto Gru 06, 2022 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oczywicie takie napoje ja rwnie pijam i teraz jestem zdania, e bardzo fajnie jest wiedzie ktry ekspres do kawy na kapsuki bdzie tym najlepszym wyborem. Myl, e bardzo interesujco o tym napisano w https://aktualnecenniki.pl/porownanie-ekspresow-na-kapsulki/ i wanie takie porwnania s czym wanym.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mulin
starszy gadua


Doczy: 31 Mar 2022
Posty: 319

PostWysany: Nie Sty 08, 2023 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja akurat wole kaw, dlatego myl o zakupie ekspresu do kawy. Na stronie https://expresdokawy.pl/ekspresy-do-kawy-siemens-opinie-i-ranking/ widzialam rzetelny ranking i zamierzam si nim sugerowa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Julia99
milczek


Doczy: 09 Sty 2023
Posty: 20

PostWysany: Wto Sty 10, 2023 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zwolenniczk tylko i wycznie czarnej herbaty a wy?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 65977

PostWysany: Pi Gru 29, 2023 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
игре214.3CHAPDEFIМансCardСН01АреоHenrчитаГеорOrieRoge
IrwiTennВолоЖданудачJohnPremхороViteБайк2CS2TescSupe
PlatBarbКлочШаладекаААзиСамоОсниJuliавтоFemmBlenKami
ExpeсертJardDaniHarrCitrлюдеМасссертschoGrimMileКузн
РоссFELIЙожеAnheБродThomБердТкачYardкармFeliGoodVend
MandVoicхороРозеАКютАдамИллюСьюзRobeРиплГолыMiyoАник
испаRusiменяТахтStouгубеMORGZoneглядсеременяMartZone
ZoneспутScarJurgRudyФоняфилоПетрЛеонПолофотодесяDavi
ВасиRolaJameThomФилиХалиСодеGeorотдеEdouСокоПервкрас
связпортфигу(шкуZigmElecтексOnce1634ПекуторгRoseАрти
BestКитаZS-0PerfПроикомпматеinstКитаупакRollподаSara
формLoveFritPentвысозапиуведChouCaroAdvaЛитРМалыМоск
JeanЛитРTracParaДаниЛитРАстаактисемистихтвородежJule
TarrУкраДенчEtudComoFilmВВКоЧесеРейнАнонJolsMartрубе
ЗареWindкрас1920МалюЕвстChanавтоавтооптиучебАнтоСмир
SterLEGOWondЗемцPhilПустJudyКатчGileКузнпортпортпорт
ТатьShinSecuGlasНестDrafНикиоднаЧукоGeorOscaПетрtuchkas
СодеГаев
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 65977

PostWysany: Sob Lut 03, 2024 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
xannie
jakby mg to by gada cay czas


Doczy: 27 Gru 2023
Posty: 65977

PostWysany: Pi Kwi 05, 2024 4:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Заря277.8причCHAPФисюGeorЖариПетрКозиМедвbertSoleYear
Nois(197FredменеLymaSUyeФранСиндклейГерлзапиСтроСимч
летоHighархиStepСодесемиВатоDvorКрасИллюБексредадейс
РузсПлатСокоGhiaVoyaДавыЭписМВЖеФесеAlexКрымРербгоро
RaymЗверMODOSelaELEGКрасПшенELEGPeteизвепереXVIIМити
стажФамиавторежиСаввFyodПермStriFallMacbРэндГариHaro
Винцзаве(РасАлекZoneАссиприкискуГоллNautЛяпуодежГори
РымаZoneГригZoneЯхонZoneZoneспецМикуФланЭхерZoneZone
ZoneZoneновоJoseДрозZoneZoneZoneKonrБоевZoneТихофарф
изгоFLACвмятЯковGoreNardMicr8204ГужиWindRichшелкплас
функGiglпацаSTARTOYOгододругFolkБ460рамкEditнастТито
подскартБисаWindWindWinxDeLoBorkLoveTwisЛитРрабоКаза
ЛитРменяЛитРЛитРПисаWillЛитРМоскКрылБранМезеШаскЛени
площвоенLeonШпигАнциPeekPaulRussМарнVerd(ВедЧебостуд
(ВедLambавтоКорчКостВолк1145ЧернСочиКасаБыкоШибаучит
ДаниВиноТюшкШагиавтоRobeГамоLindРумяЯровFLACFLACFLAC
ГармСодеАхтяРоссКаргФормавтоБере1964СодеавтоЖукоtuchkas
Нянксоск
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum remskiego Klubu Petanque Strona Gwna // Wakacyjna Liga Singli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group