Œremska Liga Petanque


Sucha skóra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 715

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, że taka skóra jest utrapieniem dlatego polecam też Wam sprawdzić jak wygląda pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna onkologia daje dużo możliwości całe szczęście więc nawet w przypadku nowotworów można dbać o swoją skórę... zachęcam do lektury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem powinniście się zastanowić co do tego, na jakie kremy konkretnie chcecie postawić. W Polsce jest dzisiaj dostępnych wiele ciekawych marek. Na stronie https://perfecta-kosmetyki.pl// poznałem bliżej kremy marki Perfecta. Ja nie lubię przepłacać za kosmetyki, dlatego ich produkty wydają mi się atrakcyjne. Macie może jakieś własne doświadczenia co do ich jakości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fanitka
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 108

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak masz suchą skórę to koniecznie wypróbuj sobie to nawilżające serum do twarzy z serii BioHyaluron 3x Retinol System z Eveline. Jest bardzo wydajne i niedrogie a do tego skuteczne. Szynko widać poprawę kondycji skóry przy regularnym stosowaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wentyl
milczek


Dołączył: 02 Sty 2022
Posty: 41

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ojjj to jeden z bardziej wymagających rodzajów skóry. Wiąże się zazwyczaj z profilaktyczną i dokładną pielęgnacja, bo bez niej, cera po prostu staje się problematyczna. Od siebie polecam zabieg hydra booster tutaj w klinice https://www.naturamed.pl/najlepsze-zabiegi-kosmetyczne-sezon-letni/ na bazie kwasu hialuronowego, ale i silnie nawilżającego glicerolu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita
milczek


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 33

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny, spróbujcie kremów z kwasem hialuronowym, u mnie zawsze się sprawdzają na dni, kiedy skóra potrzebuje dogłębniejszego nawilżenia. Najlepsze są zwłaszcza te koreańskie, oni tam mają zupełnie inne standardy jeśli chodzi o jakość kosmetyków. Często są tańsze, niż to, co u nas jest na półkach we wszystkich drogeriach, a efekty są naprawdę bez porównania lepsze. Kiedyś ciężko było je dostać w Polsce, ale teraz dużą ofertę azjatyckich kosmetyków ma na przykład https://www.ezebra.pl/. Co jakiś czas można trafić na fajne promocje, także na pewno warto polować.

Ostatnio zmieniony przez julita dnia Wto Lis 08, 2022 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Przy czym trzeba pamiętać, że jeśli chcecie mieć gładką i jędrną skórę za kilka lat, to już teraz powinniście zadbać o to, by była ona odpowiednio pielęgnowana. Dzisiaj dostęp do dobrych kosmetyków jest znacznie prostszy. Na stronie http://zikodermo.pl/ widziałem ciekawą ofertę jednej z drogerii. Macie może jakieś produkty od nich, które szczególnie polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z tego co słyszałem, to na stronie tego sklepu jest wiele ciekawych produktów kolagenowych w świetnych cenach. Może tam znaleźć kosmetyki, ale także produkty na stawy. Zajrzyjcie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani

Ostatnio zmieniony przez marchewka dnia Czw Maj 04, 2023 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Nie Lis 13, 2022 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na pewno nieraz zdarzyły wam się otarcia między palcami u stóp, z którymi ciężko sobie poradzić. Ostatnio widziałam bardzo ciekawy artykuł na ten temat na stronie tego portalu https://sudocrempolska.pl/jak-leczyc-otarcia-miedzy-palcami-u-nog/ i muszę przyznać, że można się z niego wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dawidos
milczek


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Nie Lis 20, 2022 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli macie suchą skórę na stopach, to zdecydowanie polecam wam ten krem - https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-do-Stop-Mocznik-40-Aloes-60-250ml/2925.
Jest to krem zmiękczająco-nawilżający do pielęgnacji stóp z 40% zawartością mocznika. Dodatkowo 60 % ekstrakt z aloesu przynosi ulgę spękanym i zmęczonym stopom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Utanga6
milczek


Dołączył: 21 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię takie rozwiązania i zawsze przychylnie na to patrzę
_________________
kupowanie opinii google
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nebula
milczek


Dołączył: 22 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Taka skóra potrafi dać w kość
_________________
obserwacje na instagramie kup
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 167

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sucha skóra jest problematyczna, ale niestety trądzikowa również. Poszukujecie jakiś konkretnych propozycji i rozwiązań, jeśli chodzi o niedoskonałości? To zerknijcie na produkt od Eveline - nakładamy punktowo, jeśli jest taka potrzeba. Polecam przetestować!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Performer
milczek


Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 11, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Też mam z tym problemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grunt to wiedzieć, co może mieć najlepszy efekt pod kątem pielęgnacji Waszej cery. Biorąc pod uwagę dostępne na rynku produkty uważam, że każdy powinien być w stanie znaleźć takie preparaty, które odpowiednio wpłyną na jego wyglad. W https://www.hadalabotokyo.pl czytałem o Hada Labo Tokyo. Jakie macie doświadczenia z takimi kosmetykami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
semi889
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 158

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2023 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Szukam informacji o pielęgnacji wrażliwej cery, bo moja mama jest jej posiadaczką i chciałabym jej pomóc dobrać właściwą pielęgnację. Znalazłam stronę https://medsowa.pl/a/jak-oczyszczac-cere-wrazliwa , na której można znaleźć różnego rodzaju porady, dlatego przeczytajcie, jeśli również potrzebujecie pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group