Œremska Liga Petanque


Zakupy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:20 pm    Temat postu: Zakupy Odpowiedz z cytatem
Mo?e kto? podzieli si? swoj? wiedz? gdzie mo?na naby? kilka lub kilkana?cie sztuk "?winek", "jacków". Zwa? jak zwa? wiadomo o co chodzi. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:35 pm    Temat postu: co do sprz?tu Odpowiedz z cytatem
Je?eli kto? wie gdzie w Naszym pi?knym kraju mo?na kupi? profesjonalne kule JB,OBUT....ch?tnie poznam adres,sci?gni?cie sprz?tu z Niemiec to straszny koszt przesy?ki bo kulki troszk? wa?a
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kto? si? oferowa?, ?e mo?e za?atwi? produkcj? koszonków Smile
Jak ju? si? potwierdzi i ujawni to dopisuj? si? z zamówieniem na 5 sztuk zapasu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
sprawa koszonów wyja?ni si? jak dojdziemy do porozumienia z koleg? Golonem co do drewna klejonego, które ma przywie?? Smile a co do kul to rozmawia?em z Nizki w Katowicach i ma dobry kontakt z Obutem Twisted Evil nawet bardzo dobry Smile ale trzeba pogada? o tym konkretnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Administrator napisał:
a co do kul to rozmawia?em z Nizki w Katowicach i ma dobry kontakt z Obutem Twisted Evil nawet bardzo dobry Smile ale trzeba pogada? o tym konkretnie Smile


Obiku a mo?e co? bli?ej? na ile dobry ten kontakt finansowo? Kulki pewnie nowe? po ile?
co rozumiesz przez konkretnie?
Mo?e po informacji na forum wi?cej osób si? skrzyknie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Rozmawia?em z Nizkim na bulodoromie dobr? godzine... jak nie d?u?ej Smile nie grali?my bo wyjecha? prosto z pracy Sad niepotrzebnie tacha?em kulki Huberta ze ?remu do Katowic Sad no có? zje?dzi?y przynajmniej troch? Polski Very Happy Je?li macie ju? wybrane kule to poprosz? o dok?adne dane co i jak wtedy ja wy?le to Nizkiemu a on wy?le zapytanie do producenta o cen? Smile tak b?dzie chyba najpro?ciej Wink Poza tym zwykle do kul dok?adaj? jakie? gratisy Twisted Evil w postaci np. ??dnego futera?u do kulek Smile ca?y czas mówimy o kulach OBUT match Smile no chyba, ?e chcecie jakie? inne model to pros? to dok?adnie okre?li? Smile model, wielko??, ci??ar, twardo??...


EDITE:

Co do rozmiarów kul to w sieci jest mnóstwo "miarek:" Smile


Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Nie Maj 13, 2007 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
74mm, 690g, jedno naci?cie,
twardo?? 120 kg/mm lub demi tendre lub half soft lub pó? mi?kkie lub durete+ lub hardnes+ oznaczenia twardo?ci s? chyba do?? zró?nicowane i nie kojarz? teraz, które z obuta Sad Przy twardo?ci bym si? nie upiera?. Wybra?em pó?twarde ale jak twarde b?d? wyra?nie ta?sze to jasne, ?e je wybior? Surprised

No, futera? do kulek to my?l?, ?e taka firma to ma w standarcie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Futera? niekoniecznie jest w standarcie... jak kupujesz kulki to przysy?aj? je w kartonie...
jak np. tutaj

te akurat to kule nieprofesjonalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy do kulek oprócz ?adnego gustownego futera?u mo?na otrzyma? now? wersj? Renault, no mo?e by? ew. jakies Porsche z ma?ym przebiegiem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja si? ch?tnie dopisz? do zamówienia Smile

Ale musz? pomierzy? dwie d?onie: moj? i mojej mistrzyni Smile. S?owo si? rzek?o i ju? si? nie wykr?c?!
Chyba b?dzie ok. 200 pln za komplet?
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jaka b?dzie dok?adnie cena b?dzie wiadomo dopiero jak OBUT ode?le kosztorys z upustami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1840

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wczoraj wpadłem na bardzo ciekawą ofertę http://darmaroffice.pl .Z tego sklepu korzysta dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Sro Sie 11, 2021 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak jesteśmy w temacie zakupów, to ostatnio udało mi się zamówić w promocyjnej cenie podręczniki szkolne dla moich dzieciaków. Jeżeli też macie w domu małych uczniów, to polecam wam zajrzeć tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/to-sie-czyta-podrecznik-do-jezyka-polskiego-dla-klasy-2-branzowej-szkoly-i-stopnia-szkoly-ponadpodstawowe-anna-klimowicz-p-1423085.html Księgarnia ma naprawdę ogromny wybór, a ceny sa tak niskie, że z pewnością sporo zaoszczędzicie na tym zamówieniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie zakupów, to powie wam, ze dla mnie zakupy online to najlepsza forma kupowania nowych rzeczy. Nie trzeba wychodzić z domu, a kurier wszystko dostarcza prosto do waszych drzwi. Ostatnio zamówiłam nowe Pokrowce na materac 180x200 ponieważ może już prosiły się o wymianę. Nie zapłaciłam dużo, więc jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z doborem odpowiednich kurierów pod kątem danych przesyłek. Moim zdaniem warto byłoby na pewno zajrzeć do https://www.eostroleka.pl/jak-szybko-i-bezpiecznie-wyslac-paczke-z-wielkiej-brytanii-do-polski,art73760.html i poczytać o tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze w tym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group