Œremska Liga Petanque


Włąsna firma - księgowosć
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trabesy
milczek


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 37

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:44 pm    Temat postu: Włąsna firma - księgowosć Odpowiedz z cytatem
Prowadzisz własną firmę i potrzebna Ci jest rzetelna i terminowa księgowość w Krakowie? Jeśli tak to najlepszym wyborem moim zdaniem będzie biuro rachunkowe PERFEKT. Osobiście nigdy sie na nich nie zawiodłem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
basiabe
milczek


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Współpracujesz z zachodnimi sąsiadami i szukasz osób do prowadzenia księgowości.Gorąco polecam profesjonalną firmę domi-consulting.com/. Zajmują się profesjonalnymi rozliczeniami niemieckimi, tłumaczeniem dokumentów, pomocą prawną oraz księgowością niemiecką. Pełna kompleksowa obsługa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriszged69
milczek


Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja komuś to powierzyłam.
-
pogotowie hydrauliczne Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dyr59jhg
milczek


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
musiałam komuś to zlecić.
-
Oleje konopne CBD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W zasadzie to mi jest potrzebna księgowa jaworzno, ale nie wiem, czy mam kogoś szukać, czy sama siebie kształcić... W sumie zdania zawsze są podzielone, ale ja myślę, że nie ma tego złego, mogę jedno z drugim połączyć. I w razie czego po prostu zrobimy, jak trzeba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rumys
milczek


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej witajcie, a ja piszę do was w sprawie biura wirtualnego dla firmy, może ktoś z was będzie w stanie mi coś doradzić w tym temacie. Na http://przyjaznawarszawa.pl/miasto-pisze/item/1259-nowoczesny-sposob-prowadzenia-firmy czytałem mnóstwo ciekawych rzeczy na temat biur wirtualnych, myślicie, że faktycznie warto będzie z tego skorzystać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
buker
milczek


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
kojarzy ktoś z was dobrego księgowego z Krakowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pilusia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 105

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli mam być szczera, to nie wyobrażam sobie, żebym mogła sobie sama poradzić. Wyprowadziłam się na północ i potrzebne mi dobre Biuro rozrachunkowe Holandia. Może coś Wam przychodzi do głowy? Powiem tylko tyle: zależy mi na naprawdę dobrym rozliczeniu. Nie chcę tu, w kraju, którego nie znam, narobić sobie problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perek
milczek


Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Według mnie warto jest korzystać z dobrego biura rachunkowego jeżeli prowadzi się firmę, problemy w papierach to poważna sprawa i szkoda tracić na to nerwy. Na http://ksiegowosc-wroclaw.com ostatnio na przykład znalazłem ciekawe oferty w tym zakresie, polecam sobie zerknąć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekfux
milczek


Dołączył: 27 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po tym jak dostałem pit 37 od pracodawcy, poszedłem do księgowości prosić o pomoc przy wypełnieniu i wysłaniu. Zbyli mnie odsyłąc na stronę https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ ale wyszło mi to na dobre, ponieważ dowiedziałem się wszystkiego kompleksowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To już w dużej mierze zależy od tego, z czego konkretnie musicie się rozliczyć. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście już teraz zajrzeli do https://www.podatnik.info/program-do-pit i samodzielnie przekonali się o tym, jak najskuteczniej indywidualnie rozliczyć swoją deklarację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ladok
milczek


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie posiadając firmę warto jest zatrudnić księgowego. Polecam jednak jeszcze zerknąć sobie na http://radiopodlasie.pl/wiadomosci/program-pit-pit-online-rozliczenie-pit-pit-przez-internet-4341.html gdzie znajdziecie wiele porad na temat programów do rozliczania podatków, takie coś to na pewno ciekawa opcja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Wto Sie 10, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu poszukiwałem dobrej firmy, która zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia księgowości czy podatków. Mój znajomy polecił mi tę firmę https://wins.pl/ i uważam, że to świetny ruch. Poza tego typu doradztwem tworzą również kompleksowe oprogramowanie w dobrych cenach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1841

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja od bardzo dawna korzystam z księgowość jdg i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Nawet mojemu znajomemu powiedziałem ,że dobrze zrobi jak z tej oferty skorzysta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To prawda takie rzeczy są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć co nieco o opodatkowaniu VAT od sprzedaży produktu do UK. Bardzo ciekawie na ten temat napisano w https://taxology.co/pl/jak-opodatkowac-vat-sprzedaz-towaru-do-klienta-w-uk/ i ja jestem zdania, że warto jest o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group