Œremska Liga Petanque


Budowa inteligentnego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Trudno mi jest się w tym temacie wypowiadać, ale mam nadzieję, że spełnicie w końcu swoje marzenia. Ja jednak uważam, że należy odpowiednio dopracować to, co jest moim zdaniem niezbędne. Dlatego pokieruję się raczej na coś takiego jak wentylacja Rzeszów. Chcę zadbać o moje ściany, by na pewno nigdzie nie pojawił się grzyb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pilusia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 105

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Są produkty, które mogą być inteligentne i takie, które po prostu trzeba kupować i w domu mechanicznie otwierać. Przykładem mogą być szyldy axa jakie mam w sklepie Plus Projekt24 na oku. Mam nadzieję, że uda mi się koniec końców zdecydować na jakieś produkty i nie będę potem żałowała ich zakupu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gift
milczek


Dołączył: 05 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mi się bardzo ta idea podoba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 714

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, ze trzeba kupować wszystko raz, a porządnie dlatego jeżeli jesteście w trakcie szukania porządnych drzwi czy okien to polecam Wam producenta https://poznanwblaskuneonow.pl/ogloszenie/drzwi-okna-i-akcesoria-abc/ wydaje mi się, że tutaj cena idzie w parze z jakością o czym świadczą pozytywne opinie innych klientów. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nikolka
milczek


Dołączył: 11 Sty 2022
Posty: 17

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sama postawiłam budując dom na nowoczesną formę jak i rozwiązania. Dom tak ustawiony by czerpał jak najwięcej energii, a większością funkcji mogę sterować z telefonu. Ale przez to klimat był taki chłodny. Tu więc kominek jak i schody obłożyłem płytami polerowanymi z piaskowca od http://piasmar.com/. To dodało takiej elegancji ale i miłej, domowej atmosfery.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie budowy domu, to nie ukrywam, że mnie ostatnio zainteresował projekt o nazwie tyniec 01. Udało mi się go znaleźć w ofercie sklepu domato.pl i nie ukrywam, że chyba się do nich zgłoszę w celu poznania większych szczegółów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że ostatnio interesowała mnie usługa wiercenia w betonie. Nie ukrywam, że liczyłam na pomoc moich znajomych i oni zaproponowali mi firmę https://solutconstruction.pl/wiercenie-w-betonie.html. Podobała mi się ich oferta, więc mam zamiar w niedługim czasie się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 167

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Powiem, Wam, że gotowe projekty domów śmiało możesz kupować. Tylko ze sprawdzonego biura na pewno, bez cienia wątpliwości polecam Archon. Na pewno ekipa która będzie dom stawiać nie będzie miała uwag do projektu. Od 31 lat projektują, sprzedają swoje plany. Mnóstwo zadowolonych klientów wystawiło już pozytywne opinie na ich temat. Co ciekawe, po zakupie projektu u nich masz aż 90 dni na wymianę i 30 dni na zwrot. Ciekawa opcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To prawda czasami się również automatykę wykorzystuje w takich rozwiązaniach, ale moim zdaniem warto jest także co nieco wiedzieć o innych sprawach. Z całą pewnością projektowanie szaf elektrycznych jest również czymś niezwykle ważnym i polecam aby na tym się skupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bjorn23
milczek


Dołączył: 14 Lis 2021
Posty: 21

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pamiętaj też, aby odpowiednio wcześnie znaleźć dobrej jakości okna. Myślę, że na etapie budowy jest już to istotny temat. Można sprawdzić np. drutex. Tam mają bardzo fajne jakości z różnych materiałów np. pcv, aluminium czy też drewno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kertex
milczek


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z pewnością będą Wam potrzebne profesjonalne badania gruntu dlatego odsylam do strony https://www.ggsprojekt.pl/bada%c2%adnie-gruntu/ mysle, ze ta firma posiada na tyle doswiadczenia ze moze wykonac takie badania bez problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chan
milczek


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To na pewno jest ciekawa koncepcja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, jeśli chodzi o budowę magazynu, to moim zdaniem, warto pomyśleć, czy nie przydałby się wam wykwalifikowany inspektor budowlany szczecin Polecam wam w wolnej chwili zajrzeć sobie na stronę bwg.pl ponieważ tam można się dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy w tym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli macie taką możliwość, to moim zdaniem jak najbardziej warto wziąć to pod uwagę. Na stronie https://www.multicomfort.pl/domy-prefabrykowane/technologia/ czytałem więcej o możliwościach związanych z zastosowaniem technologii prefabrykatów. Wydaje mi się to ciekawym wyborem i zastanawiam się, jak może się to sprawdzić w praktyce. Macie tutaj jakieś własne doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Geodeta z tej firmy https://naskrentgeodeta.pl/ odpowiadał za zrealizowanie należytych i profesjonalnych usług z zakresu geodezji, właśnie na naszej działce. Mogliśmy w ten sposób liczyć chociażby na stosowne i profesjonalne opracowanie do celów projektowych, kapitalny wybór!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group