Œremska Liga Petanque


Ciekawa aranżacja salonu - fototapety 3d
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trabesy
milczek


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 37

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 10:37 pm    Temat postu: Ciekawa aranżacja salonu - fototapety 3d Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie masz pomysłu jak zaaranżować swój salon, polecam przykleić na ściany fototapety 3d. To świetne rozwiązanie, które ożywi przestrzeń mieszkania a dodatkowo optycznie ją powiększy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
milczek


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 12

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jesli chodzi o salon to wg mnie najwazniejsze bedzie kupienie odpowiedniego tv Telewizory TCL 65 cali na Ceneo.pl polecam taki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marandere
milczek


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeszcze nie brałem tego nigdy pod uwagę. Dowiaduję się czegoś nowego tutaj.
_________________
Rancewind nawet go lubił. Nie lubić go było by czymś w rodzaju kopania małego szczeniaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LIPAcsm
milczek


Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Szukaj pomocy na innych forach o takiej tematyce. Zapewne nie brakuje informacji na ten temat.
_________________
Cierpienia moralne przerastają cierpienia fizyczne o całą przepaść, jaka istnieje miedzy duszą i ciałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niedzwiedz_2
milczek


Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ciekawe aranżacje znajdziecie w apartamentach CityApartments . Wystrój tych nowych apartamentów jest nieziemski. Wiem bo ostatnio tam wynajmowałem!
_________________
Nieważna jest obiektywna ocena bólu, lecz subiektywne cierpienie, jakiego doznajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violcia
milczek


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ktos ma moze w salonie zestaw kina domowego. Bo ja widziałam tutaj na Ceneo Zestaw kina domowego LG i zastanawiam się czy warto kupić. Chcieliśmy taki zestaw kupić do salonu. Ale ja mam straszny mętlik w głowie. ktoś poradzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
belyanka
milczek


Dołączył: 15 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To jest piękne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Myślę, że w każdym mieszkaniu sprawdzą się profile styropianowe. Ich dekoracyjne rozwiązania i zastosowania mają naprawdę bardzo szerokie spektrum, które ogranicza chyba tylko wyobraźnia. Sporo inspiracji znajdziecie na tym blogu: https://listwy-online.pl/ . Wydaje mi się, że warto tam zajrzeć w wolnej chwili. Jak najbardziej polecam to zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olga456
milczek


Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 8:42 am    Temat postu: Re: Ciekawa aranżacja salonu - fototapety 3d Odpowiedz z cytatem
Jeśli ma być ciekawa to tylko z dodatkami z Domedekor
Polecam wyjątkowe akcesoriaz ich oferty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
O gustach się nie dyskutuje, wiem o tym, więc nie będę tego robić. Ja mam troszkę inne zdanie na ten temat i mam nadzieję, że każdy z was też uważa, że powinniśmy wybierać względem siebie. Takie https://yourhomestory.com.pl/szafki-rtv miejsca mogą nam tylko służyć do zakupów, albo jako rada. Nie powinniśmy sobie czegoś wmawiać, czy się wzajemnie ośmieszać. Każdy lubi co innego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulka
szepniś


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 59

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No ja osobiście za tapetami ani fototapetami nie przepadam, ale to jest zdecydowanie kwestia gustu.Ja wolę jakieś zdjęcia na ścianach Smile Albo jakieś stylowe, nowoczesne plakaty Smile Jakaś ładna ramka drewniana 20x30 https://aluramy.pl/pl/p/Rama-Drewniana-Sur-G-20x30/267 i już mamy piękną ozdobę Smile Wszystko zależy od tego jakie mamy upodobania i gust co do dekoracji wnętrz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W sumie zobacz jeszcze jak ważną sprawą przy aranżacji mieszkania jest to abyśmy wiedzieli co powiesić na oknach. Muszę przyznać, że dla mnie doskonale prezentują się żaluzje drewnie. Właśnie dlatego ja również się na nie u siebie w domu zdecydowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
denay
milczek


Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Faktycznie jest to ciekawa aranzacja. Zerknijcie również na strone https://roletimo.pl/zaluzje-bialystok.php i dajcie mi znac czy zaluzje ktore mozna od nich zamowic sa warte swojej ceny? Podobają Wam się w ogóle dostępne tutaj produkty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 713

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niestety ja nie jestem osobą zbyt kreatywną więc z aranżacją mieszkania gdy kończył się remont pomogli mi ludzie z firmy https://www.mosirbielskpodlaski.pl/firma/moje-wnetrze czasem lepiej jest zapłacić profesjonalistom za ich wiedzę bo w moim przypadku to się sprawdziło i efekt końcowy jest super Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anetkka
milczek


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o płytki klinkierowe imitujące cegłę uważam, że są one łatwe w utrzymaniu - wystarczy tylko co jakiś czas przetrzeć je wilgotną ścierką by pozbyć się nadmiaru kurzu, który zbiera się na nich. Kilka porad na temat ich temat znajdziecie tutaj https://www.feldhaus.pl/porady/jak-wykonac-elewacje-z-plytek-klinkierowych . Położenie takich klinkierów będzie na pewno długoletnie gdyż one nigdy nie wyjdą z mody! Smile
_________________
Aneta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group