Œremska Liga Petanque


VIII seria - 6. 09.07.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 6:15 pm    Temat postu: VIII seria - 6. 09.07. Odpowiedz z cytatem
Proponowa?bym ka?d? rund? opisywa? w nowym w?tku - b?dzie czytelniej Smile

Kontynuuj?c temat formy dru?yny Intermedi@ to jednak uwa?am, ?e to chwilowe Smile a sta?e treningi, udzia? w wielu turniejach oka?? si? lepsze.
Kilka ton kul przerzuconych w r?kach pr?dzej czy pó?niej procentuje!
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:33 pm    Temat postu: Re: VIII seria - 6. 09.07. Odpowiedz z cytatem
Grzesiu w pe?ni podzielam twoj? opini?.
Tony rzuconych kul juz u niektórych procentuj? RÓWN? GR? w ka?dym spotkaniu.

Jutro sprawdzumy form? Geparda - spotkanie o 17.30 dla zainteresowanych.

A Intermedia b?da mia?y okazj? wykazac si? w czwartek czy s? na fali czy fala ich powoli zalewa Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Panowie troch? szacunku dla rywala. Je?eli mog? prosz? u?ywa? w?a?ciwej pisowni " INTERmedi@ "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:
Panowie troch? szacunku dla rywala. Je?eli mog? prosz? u?ywa? w?a?ciwej pisowni " INTERmedi@ "


Stefan spokojnie - szanujemy ka?da dru?yn? i ka?dego zawodnika.
To gra taktyczna przed spotkaniem - taka "gra wst?pna"Smile zniech?caj?ca do gry przeciwnika (lub mobilizuj?ca w innym przypadku).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Spokojnie Smile

Szacunek mam do wszystkich rywali - ja po prostu tak oceniam INTERmedi@ po ostatnich spotkaniach, ale jest to moja ocena i oczywi?cie mog? sie myli?. To wszak spekulacje i nasze prywatne opinie.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dogie
milczek


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 15

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiecie chwalicie sie "tonami" kul którymi rzucali?cie i dobrze im wi?ksza wasza pewno?? tym wi?ksza nasza satysfakcja z kolejnych wygranych a takowe na pewno b?d?. Có? je?li chodzi o Krówk? to niestety musimy czeka? na nowy sezon i my?l? ?e wtedy troszk? inaczej b?d? wygl?da? ich miny. A i Stefanie nie martw si? na pewno nie b?dziemy walczy? o utrzymanie. Nie b?dziemy musieli Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To ?adne chwalenie Wink. Uwa?am po prostu, ?e jak we wszystkim, trening czyli przygotowanie si? do okre?lonego dzia?ania daje spor? przewag? nad wiar? w szcz??cie czy te? wrodzonym talent.
Nie mam mowy oczywi?cie o wykluczaniu mo?liwo?ci kolejnych zwyci?stw dru?yny INTERmedi@. Absolutnie mi to nie w g?owie! Daleki jestem od grzechu pychy!

A co do naszych min... z przyjemno?ci? umówimy si? na ma?y sparing Smile Chocia?by po to aby jeszcze raz odczu? na w?asnej skórze strza?y Tomka - by?y ?wietne!

Jaki? termin uda si? pewnie dopasowa?, a i mo?na ustanowi? sympatyczna nagrod?, aby by?a solidna motywacja Smile

Skusicie sie na takie zaproszenie?
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wierz? g??boko ?e INTERmedi@ si? utrzyma w I lidze, ale nie koniecznie kosztem naszej przegranej w bezposrednim pojedynku z Bartkowiak Team. Jest jeszcze wiele zespo?ów do ogrania Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JANO
starszy gaduła


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 436

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zgadzam si? z przedmówcami n/t treningów, "ton przerzuconych kul". Oczywi?cie czyni to ?e zawodnicy s? pewniejsi, rzuty powtarzalne. W dalszej kolejno?ci s? turnieje, wyjazdy i wszelkie gierki. Ale jak wida? przyk?adzie zespo?u Odlewni nie zawsze powy?sze czynniki przyczyniaj? si? od dopisywania kolejnych punktów. A tak wogóle to liczy si? wspania?a atmosfera, super zabawa, dreszczyk emocji i dawka adrenaliny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:
Wierz? g??boko ?e INTERmedi@ si? utrzyma w I lidze, ale nie koniecznie kosztem naszej przegranej w bezposrednim pojedynku z Bartkowiak Team. Jest jeszcze wiele zespo?ów do ogrania Very Happy


Du?ynie Intermedia@ ?yczymy utrzymania si? w lidze, oraz celnych wybi? Tomka w innych spotkaniach (mo?e nie z Bartkowiak Team. Smile

Co do propozycji Grzesia ja równie? zagra?bym ch?tnie sparing z dru?yna Intermedi@ ale dzi? bo jutro to b?dzie musztarda po obiedzie Smile

A trening mimo ró?nych opini jest dla wielu w tym dla mnie (kiedy tylko mam czas) jak narkotyk Smile

...troch? tych "narkomanów" mamy na bulodromie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mimo, ?e nara?am si? na uwag? Administratora chcia?em kilka s?ów odno?nie dzisiejszego DRESZCZOWCA.

Na pocz?tek wielkie podzi?kowania dla dru?yny GEPARDA za mecz, na którym o ma?o nie dosta??m zawa?u (cho? kilka stanów przedzawa?owych mia?em w trzecim secie Smile)
Mecz mia? trzy ods?ony. Pierwszy set rewelacyjna gra druzyny Geparda (z taka gr? zabierzecie niejednej dru?ynie punkty). Set drugi wreszcie normalna gra w naszym wykonaniu.
Set trzeci - oj tu dzi?o si? wszystko ??cznie z PI?KNYM "KARO" w wykonaniu p. Marka Piocha.
Wrócilismy z nalekiej podró?y, cho? w po?owie trzeciego seta mia?em w?tpliwo?ci czy nam si? uda. Ale wierzy? trzeba zawsze.

No i najwi?ksze podzi?kowania dla "naszych kibiców" któzy dodawali nam otuchy Smile. Szczególne podzi?kowania dla ca?ej druzyny IRMA TEAM i Bartka Milickiego za doping Smile

Nikt z nas nie lekcewa?y? dru?yny Geparda ale powiem szczerze nikt nie przypuszcza?, ?e walka b?dzie a? tak wyrównana.

Juz nie ma s?abych dru?yn w lidze i miejcie sie na baczno?ci kiedy przyjdzie Wam gra? koledzu i kolezanki z dru?yna GEPARDA.

Jutro b?d? musia? przyj?? kilka godzin przed meczem z Intermedi@ bo mimo ?e dzi? gra?em nowymi kulkami (w ?adnym wypadku nie szukam usprawiedliwienia) to potrzebuj? jeszcze czasu ?eby nauczyc je pos?usze?stwa.

Jeszcze raz wielkie dzi?ki dla przeciwników i kibiców Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Przyznam si? szczerze ?e dzi?kuj? opaczno?ci ?e mamy ten mecz za sob?. Niech si? teraz inni martwi? jak wygra? z Gepardem, aczkolwiek ?ycz? Gepardowi pozabierania punktów tym z którymi mierzy? si? b?d? na bulodromie Very Happy Pozdrawiam ca?? dru?yn? Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:
Przyznam si? szczerze ?e dzi?kuj? opaczno?ci ?e mamy ten mecz za sob?. Niech si? teraz inni martwi? jak wygra? z Gepardem, aczkolwiek ?ycz? Gepardowi pozabierania punktów tym z którymi mierzy? si? b?d? na bulodromie Very Happy Pozdrawiam ca?? dru?yn? Exclamation Exclamation


Oj tak. Szczególnie ciep?o b?d? dopinowa? dru?yn? Gaparda w meczu z DEFOREM - my?l?, ?e Janusz wie o co chodzi Smile

Pozdrowienia dla znajomych z Deforu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kuba nie zapominaj ?e Gepard gra? b?dzie jeszcze z Odlewni? ?eliwa, PWiK oraz ze Starostwem. Je?eli komu? z tych zespo?ów zabior? punkty mo?e by? bardzo interesuj?co w czo?ówce tabeli Wink Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pojedynek ze Wspólnym ?remem do tej pory jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem! To przecie? nie s? najs?absi gracze, ale jednak brak treningu, a przede wszystkim przyst?pienie do meczu bez rozgrzewki i "rozrzucania r?ki" nie pozwoli? im w efekcie zdoby? ?adnego ma?ego punktu!!

Dwa razy 11:0 to dla mnie wr?cz nie do wiary, zw?aszcza po tylu rozegranych meczach ligowych.
Ale jednak to si? zdarzy?o.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group