Œremska Liga Petanque


O?wietlenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pkwbem
milczek


Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 11:36 am    Temat postu: O?wietlenie Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich my?l? ?e trzeba powa?nie pomy?le? o o?wietleniu bulodromu na Zamenchofa, bo dnia ubywa a gra? trzeba....Pozdrawiam
_________________
pkwbem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
S?uszna uwaga. Mam nadziej? ?e po uruchomieniu rundy rewan?owej znajdzie si? chwila i ch?tni którzy w tym temacie chc? si? wypowiedzie?, a mo?e i pomóc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja jakie? ?arówki w domu mo?e znajd?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Temat o?wietlenia, zgodnie z obietnic? jest kontynuowany Smile
Nie jest to niestety prosta sprawa, bo takie lampy to ju? inwestycja spora i potrzebne jest pozwolenie na budow?.

Ale... jest pewna koncepcja i by? mo?e w przysz?ym tygodniu przydadz? si? wszystkie r?ce ch?tne do pomocy przy kolejnym czynie Smile
Jak b?d? znane ju? szczegó?y i termin - oczywi?cie poinformuj?.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Podobno od telekomunikacji za psie pieni?dze mo?na kupi? drewniane s?upy z rozbiórek. S? w dobrym stanie i pewnie mog?y by s?u?y? do zamontowania docelowych lamp. Mo?e warto tym torem pój?c Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:
Podobno od telekomunikacji za psie pieni?dze mo?na kupi? drewniane s?upy z rozbiórek. S? w dobrym stanie i pewnie mog?y by s?u?y? do zamontowania docelowych lamp. Mo?e warto tym torem pój?c Question



Ka?dy pomys? b?dzie dobry je?li tylko pozwoli gra? po zmierzchu.
A r?ce do pracy my?l?, ?e si? znajd? i to w du?ej ilo?ci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr
starszy gaduła


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 397

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
rozmawia?em z Grzesiem i uwa?am ?e na te dwa bulodromy b?d? potrzebne 4 s?upy . i 6-8 lamp
jest to naj?atwiejsze rozwi?zanie . Kiedy kopiemy do?ki ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Do?ki wykopa? to nie problem, trzeba mie? co w nie wsadzi? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie problem z tym co w do?ki wsadzi? Razz, problem w tym, ?e przedsi?wzi?cie musi mie? "r?ce i nogi". I na to niestety musimy poczeka?.

Pewnie b?dzie k?opot, aby?my doczekali si? o?wietlenia przed zako?czeniem tegorocznych rozgrywek ligowych Sad
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze? ma racj?.
My?l?, ?e je?li planujemy podj?? si? tak powa?nej ale jak?e wa?nej kwesti o?witlenia nale?y zrobi? to starannie i "z g?ow?". Szkoda, ?e nie uda si? tego zrobi? przed zako?czeniem rundy rewan?owej ale lepiej pó?no ni? wcale.
Moje r?ce ch?tnie pomog? przy pracach "o?wietleniowych" my?l?, ?e ch?tnych znajdzie si? wielu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Chodzi przede wszystkim o legalno?? instalacji, czyli pozwolenie na budow?. Dlatego potrzeba czasu.

Niestety...

Mo?e kto? ma na wypo?yczenie agregat? Ja dam reflektory , statywy i okablowanie. Na paliwo si? zrzucimy Smile
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Agregat zapewna maj? stra?acy, mo?e powinni go od czasu do czasu uruchomi? i sprawdzi? czy dzia?a. Mo?e Komendant przychylnym okiem spojrzy na nasz pomys? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze to wiedzieć, czego konkretnie szukacie. Przecież bez problemu powinniście być w stanie znaleźć takie dodatki, które wpiszą się w Waszą wizję mieszkania. Myślę, że dobrze dobrane wiszące lampy mogą dać świetny efekt. Sam widziałem takie na stronie https://lampykemar.pl/145-lampy-wiszace-stylowe Grunt to wiedzieć, czego konkretnie szukacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strenok
milczek


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli będziecie kiedyś potrzebować agregatu gdy braknie w domu prądu to serdecznie polecam Wam sprawdzic oferte https://migomat.com.pl/agregaty-pradotworcze/p30746-agregat-pradotworczy-inwertorowy-ge-4500-mi-4-kw.html?fast_search=fs my mamy w firmie od nich agregaty i bardzo sobie chwalimy. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michalek
milczek


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 1:04 am    Temat postu: Co myślicie Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie przepadam za tym rozwiązaniem ale co kto woli...
_________________
świece sojowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group