Œremska Liga Petanque


Części do auta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nortex
milczek


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 26

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2024 2:33 pm    Temat postu: Części do auta Odpowiedz z cytatem
Siema! Czy znacie jakiś sprawdzony sklep internetowy, w którym kupię oryginalne części do samochodu? Mój mechanik Ferrari Katowice zamknął działalność, no i lipa. Znajomy mechanik mi pomoże, ale aby przyśpieszyć sprawę, potrzebne są części. Ktoś, coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzik
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 154

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2024 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bez względu na rodzaj pojazdu, ważne jest, aby mieć sprawny akumulator. W https://dobreczesci.eu/ oferują szeroki wybór akumulatorów różnych marek i pojemności, aby zapewnić Ci niezawodność na drodze. Przy okazji, możesz tam zamówić wszelkiego rodzaju części samochodowe, a także akumulatory czy akcesoria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dawidos
milczek


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2024 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Planuję wymianę akumulatora w moim samochodzie i zastanawiam się, czy warto skorzystać z usług firmy www.warszawa.markowe-akumulatory.pl. Słyszałem, że prowadzą kompleksową diagnostykę przed wymianą, co może być bardzo przydatne. Czy ktoś mógłby potwierdzić tę informację lub podzielić się swoimi doświadczeniami z tą firmą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group