Œremska Liga Petanque


?KP - statut i deklaracja cz?onkowska

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 11:30 pm    Temat postu: ?KP - statut i deklaracja cz?onkowska Odpowiedz z cytatem
Zapraszamy Wszystkich ch?tnych do zapoznania si? ze statutem ?remskiego Klubu Petanque i oczywi?cie zach?camy do wype?nienia deklaracji cz?onkowskiej Smile

http://www.boule.srem.com.pl/asp/pliki/pobierz/SKP_statut.pdf
http://www.boule.srem.com.pl/asp/pliki/pobierz/SKP_deklaracja.pdf

Osoby niepe?noletnie mog? zosta? cz?onkami klubu pod warunkiem do??czenia pisemnej zgody opiekuna ustawowego.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 7:32 pm    Temat postu: Re: ?KP - statut i deklaracja cz?onkowska Odpowiedz z cytatem
Grze? napisał:
Zapraszamy Wszystkich ch?tnych do zapoznania si? ze statutem ?remskiego Klubu Petanque i oczywi?cie zach?camy do wype?nienia deklaracji cz?onkowskiej Smile

http://www.boule.srem.com.pl/asp/pliki/pobierz/SKP_statut.pdf
http://www.boule.srem.com.pl/asp/pliki/pobierz/SKP_deklaracja.pdf

Osoby niepe?noletnie mog? zosta? cz?onkami klubu pod warunkiem do??czenia pisemnej zgody opiekuna ustawowego.


Panie Sekretarzu co wynika z faktu wype?nienia deklaracji o przyst?pieniu do ?KP:?:

Bardzo Pan zach?ca do przygotowania takich dokumentów, ale nie raczy Pan s?owem odpisa? i odpowiedzie? na zadane przezemnie pytania w innych postach.

Grzecznie mówi??(pisz?c) chcia?bym si? ponownie dowiedzie? kiedy zostan? rozpatrzone wnioski, które sk?ada?em w ubieg?ym miesi?cu. Je?eli nie Pan, to mo?e Pan Prezes znajdzie chwil? i raczy mnie poinformowa? o stanie rzeczy.
_________________
B U L E R ?rem - Inicjator ?remskiej Ligi Petanque
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ku wielkiej mojej rado?ci otrzyma?em odpowied? od Prezesa ?KP.

Co by nie by?o ?e jest owiana talemnic? pozwol? sobie j? opublikowa? do wiedomo?ci wszystkich.

cyt.
" Stefan,
wnioski Mateusza i J?drka o przyj?cie do klubu zosta?y rozpatrzone pozytywnie.

W sprawie Twojego wniosku, po wielu godzinach dyskusji, podj?ta zosta?a decyzja negatywna:

"dotyczy: wniosku o przyj?cie na cz?onka ?KP Stefana Bartkowiaka



Bior?c pod uwag? post?powanie kandydata Stefana Bartkowiaka w okresie wcze?niejszego cz?onkostwa w ?remskim Klubie Petanque, dzia?ania i zachowania w okresie po wyst?pieniu z ?KP, cz?stotliwo?? zmian przynale?no?ci klubowej, postaw? wobec klubów oraz kontrowersyjn? dzia?alno?? w Zarz?dzie PFP, Zarz?d ?KP uznaje, ?e kandydat nie daje pewno?ci dzia?alno?ci zgodnej ze Statutem ?KP, godnego reprezentowania barw Klubu oraz dzia?alno?ci dla dobra Klubu.

W zwi?zku z powy?szym Zarz?d podj?? decyzj? o nie przyj?ciu Stefana Bartkowiaka w poczet cz?onków ?remskiego Klubu Petanque.

Od decyzji Zarz?du kandydat mo?e odwo?a? si? do Walnego Zgromadzenia Cz?onków Klubu."



Zgodnie z powy?szym, mo?esz z?o?y? odwo?anie do najbli?szego walnego zgromadzenia. W zwyk?ym g?osowaniu wi?kszo?? cz?onków podejmie wtedy decyzj? o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu odwo?ania.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia odwo?ania - zostajesz cz?onkiem Klubu, decyzja zarz?du jest niewa?na.

W przypadku negatywnego rozpatrzenia odwo?ania - decyzja zarz?du pozostaje w mocy, nie zostajesz cz?onkiem Klubu.


Darek"





Nie b?d? komentowa? tej tre?ci.
_________________
B U L E R ?rem - Inicjator ?remskiej Ligi Petanque
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W sumie to... odpowied? jest do Stefana Bartkowiaka... Przynajmniej tak wynika z tre?ci, wi?c nijak nie rozumiem co ma na celu publikacja odpowiedzi na forum. Ale mo?e mi si? to wydawa?, bo od 15 do 22 siedzia?em dzisiaj na rynku i mog?a mi przemarzn?? d(^&^pa Smile
poza tym to nie jest temat na cytowanie odpowiedzi na wnioski... w sumie to wydaje mi si?, ?e nie powinno by? takiego tematu. Prosz? o to by jak pisa?em w innym po?cie ?ale wylewa? twarz? w twarz a nie na forum, bo napisa? sobie przed monitorem mog? wszystko... Smile Tak?e woli wyja?nienia ten temat zosta? za?o?ony po to by mo?na by?o pobra? i znale?? równie? na forum informacje o statucie i deklaracji, wi?c my?l?, ?e kolejne posty raczej nie b?d? mia?y mia?y miejsca w tym w?tku.
_________________
Tu? za mn? jest cie? zacieraj?cy ka?dy krok, który zrobi?...


www.bartek.obrzut.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czytaj?c Twoje ostatnie posty, dochodz? Stefan do wniosku, ?e bez publiczno?ci nie umiesz ?y?.
Wszystko napisane „pod publiczk?”, a rozmowy normalnej – jak Obik pisze – twarz? w twarz – ?adnej. Deklaracje podrzucasz mi do domu, potem ?lesz e-maile, piszesz posty, ale z niezrozumia?ych dla mnie powodów unikasz normalnej rozmowy (cho?by przez telefon) z kimkolwiek z Zarz?du.

By?em ju? kiedy? ?wiadkiem sytuacji, kiedy w Twoim imieniu ( a w?a?ciwie obronie) wypowiada? si? kto? inny, a Ty bez s?owa sprzeciwu akceptowa?e? powzi?te wówczas decyzje. Wtedy zupe?nie nie rozumia?em Twojego zachowania, teraz jednak mam wra?enie, ?e wówczas nie mia?e? po prostu s?uchaczy.
Chcia?bym zauwa?y?, ?e forum internetowe, które ju? wielokrotnie traktowa?e? jako podstawow? form? komunikacji z adwersarzami, jest tylko namiastk? dyskusji. ?aden internet nie zast?pi normalnej rozmowy – wymiany pogl?dów. Mo?e jedynie - po napisaniu kolejnego zjadliwego posta - da? w?tpliw? satysfakcj? „Rany! Jaki ja jestem wielki!”
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Administrator
Admin


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 266

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobra... koniec "mi?ej" wymiany zda?. Osoby zainteresowane prosz?, ?eby si? lepiej spotka?y a nie klawiatury strz?pi?y... Zamykam ten w?tek, ?eby si? nie przekrzykiwa?. Nawet jak nara?? si? Zarz?dowi to mam chyba takie prawo jako Admin ;p
_________________
Tu? za mn? jest cie? zacieraj?cy ka?dy krok, który zrobi?...


www.bartek.obrzut.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // ?remski Klub Petanque Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group