Œremska Liga Petanque


badania lekarskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Polska Federacja Petanque
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To ważne kwestie, które mogą wpływać na Wasze zdrowie, więc podejdźcie do tego tematu w racjonalny sposób. Na stronie https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn widziałem informacje na temat tego, w jaki sposób mogłybyście zacząć zwalczać takie problemy. Czuję, że może być to dobrym wyborem dla Was, same sprawdźcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, mnie ostatnio zainteresowało badanie odczynników chemicznych a konkretnie kwas jodowodorowy. Kolega podpowiedział mi, że tego typu ofertę mogę znaleźć między innymi w firmie argenta.com.pl i koniecznie się muszę do nich zgłosić najbliższym czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukiwany jest przez was logopeda tczew to moim zdaniem warto sięgnąć do oferty firmy cditn.pl, gdzie znajdziecie fantastyczne leczenie logopedyczne.zna Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą, a na pewno będziecie zadowoleni. Muszę przyynać, że mi osobiście bardzo przypadła do gustu i mam zamiar wysłać tam moje dziecko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez robaczek dnia Wto Sie 09, 2022 10:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korello
milczek


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 13

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pewnie niektórzy kojarza jakie to uczucie, ale przede mną badanie https://betamed.pl/kolonoskopia/ na ktore kompletnie nie chcę iść z uwagi na to jakie jest niekomfortowe natomiast nie mam wyjścia i przecież chodzi tutaj o zdrowie. Jakoś muszę się przemęczyć... dlatego przestroga dla wszystkich - zdrowo się odżywiajcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 163

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z pewnością jesteście bardzo ciekawi tego, jak we właściwy sposób zadbać o swoje zdrowie, aktywność i o to, aby organizm dobrze funkcjonował. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że są odpowiednie suplementy do stosowania. Np. taka opcja herbalife dla sportowców - idealna dla osób, które ze sportem mają do czynienia na co dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fanitka
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 108

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jeśli szukacie przychodni, gdzie można szybko i bez kolejek wykonać badania wstępne czy okresowe u lekarza medycyny pracy to polecam placówkę Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Najlepsze jest to, ze takie konsultacje mogą odbywać się też online, bez konieczności jechania na Mokotów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fence
milczek


Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakie badania wykonujecie regularnie?
_________________
e-Urząd Skarbowy Online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1066

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Faktycznie same badania lekarskie są niezwykle ważne i ja również jestem zdania, że warto jest wiedzieć jak najwięcej o swoim zdrowiu. Jak dla mnie sama neurologia jest bardzo ważna i tak naprawdę przykładam do niej bardzo dużą wagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monopol
milczek


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja muszę regularnie sprawdzać cholesterol
_________________
koła pasowe zębate
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pytanie tylko, czego realnie potrzebujecie w ramach Waszego zdrowia. Ja czytałem sporo na temat różnych problemów i uważam, że absolutnie nie ma co tego lekceważyć. Na stronie https://novaclinic.pl/konsultacje/kardiologia/ widziałem możliwość kontaktu z kardiologiem. Ktoś z Was miał juz okazję leczyć się na takie schorzenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli jesteście ciekawi jak przebiega płukanie ucha strzykawką, to polecam w wolnej chwili zainteresować się artykułem na stronie tego portalu lix.com.pl. Można tam przeczytać naprawdę wiele ciekawych treści związanych z uszami, więc myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gomez
milczek


Dołączył: 30 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobrze znać tego typu placówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita
milczek


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 33

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A wie ktoś może jakie badania należałoby wykonać w kierunku diagnozy cukrzycy? Ostatnio zauważyłam u siebie poważne problemy z nadpotliwością i zastawiam się jaka może być tego przyczyna. Zaniepokoiły mnie w szczególności objawy wymienione na https://perspirex.com.pl/blog/pot-o-zapachu-amoniaku-to-moze-oznaczac-powazny-problem/, bo faktycznie wydaje mi się, że w wyprodukowanym pocie można wyczuć aceton. Czy to może być objaw cukrzycy? Jakie testy trzeba wykonać, aby potwierdzić diagnozę? Czy takie badania obejmują tylko testy na poziom cukru we krwi, czy coś jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abuela
milczek


Dołączył: 13 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 13, 2023 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy byłaś z tym u lekarza?
_________________
koła pasowe klinowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Polska Federacja Petanque Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group