Œremska Liga Petanque


Ciąża
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1819

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 3:59 pm    Temat postu: Ciąża Odpowiedz z cytatem
Moja kobieta jest w ciąży i ja jej powiedziałem żeby zdecydowała się przeczytać artykuł zabiegi kosmetyczne dla pań w ciąży .Ona ten artykuł naprawdę bardzo szybko przeczytała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tutaj nie ma co się w ogóle zastanawiać. Jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą stanu Waszego samopoczucia w ciąży, to może warto byłoby już teraz zastanowić się nad tym, by skorzystać ze wsparcia https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ Dzięki temu będziecie w stanie o wiele prościej przygotować się do porodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lekko
milczek


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 33

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moja żona również jest w ciąży Smile Obaw było sporo bo to jednak ciąża po 40 roku życia i mogły wystąpić już u dziecka różne choroby genetyczne. Na szczęście wyniki badania genetycznego Nifty pro nie wskazały na żadne nieprawidłowości. Żona przechodzi spokojnie kolejne tygodnie dzięki temu, dobrze się czuje i stara się być na tyle aktywna na ile to możliwe i bezpieczne w jej stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wentyl
milczek


Dołączył: 02 Sty 2022
Posty: 41

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak w przypadku ciąży po 40. czy nawet po 35r.ż. jak wskazują tutaj https://diag.pl/sklep/pakiety/sanco-test-prenatalny/ dobrze jest nawet dla siebie samych zrobić poszerzone badania z bardzo wysoką wrażliwością. Testy sanco wykazują czułość na badania dla trisomii 21, 18 i 13
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A wiecie że krew pępowinowa jest naprawdę bardzo pomocna? Wielu przyszłych rodziców traktuje ją jako swoiste zabezpieczenie swojego dziecka. To krew, która znajduje się w pępowinie i łożysku i ma szerokie zastosowanie w medycynie. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli zastanawiacie się jakie mogą być przyczyny, jeżeli pojawia się ulewanie u noworodka, to moim zdaniem warto mieć na uwadzę, że żołądek takiego malucha jest jeszcze malutki, a przełyk słaby i część jedzenia może po prostu zwracać. Oczywiście należy pamiętać o tym, że tego typu sytuacje mogą doprowadzić do zakrztuszenia, więc bardzo ważna jest metoda, a także pozycja karmienia malucha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deryl25
szepniś


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 73

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czas ciąży jest też czasem przygotowywania się do przywitania na świecie swojego malucha. Musisz się do tego odpowiednio przygotować, kompletując wyprawkę. W przypadku wózka z czystym sumieniem polecić mogę Cavoe Axo Style, bo dla tego wózka nie ma terenu, w którym by sobie nie poradził.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 556

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oj to gratki, gratki. Ja też rodzę w 2023 i już powoli do tego się całkowicie przygotowuję. Teraz moim celem jest zakup fotelika i wydaje mi się, że model COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo/?color=BlackC.03 będzie tutaj dobrą decyzją. Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzik
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 152

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Przewijanie niemowlaka to sztuka, ale z praktyką staje się łatwiejsze. Dlatego szukałam odpowiedniej strony z takimi informacjami. Tutaj https://www.bebeconcept.pl/blogs/blog/jak-przewijac-niemowlaka-przydatne-wskazowki-doswiadczonych-mam udało mi się odszukać wiele praktycznych i bardzo merytorycznych porad i to zupełnie za darmo. Moim zdaniem warto sięgnąć na ich stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 167

PostWysłany: Pią Paź 13, 2023 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli będziesz szukać wózka, to polecam zdecydować się na jakiś od marki Cavoe. Ja dopiero teraz się o nich dowiedziałam gdy zaczęłam szukać wygodnej i lekkiej spacerówki i moje oczekiwania spełnia Ideo z amortyzowanymi kołami i obrotowym siedziskiem. W ofercie mają większy wybór wózków, więc na pewno któryś będzie Ci odpowiadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ramzes
milczek


Dołączył: 29 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W temacie zdrowia kobiet w ciąży, ważne jest regularne monitorowanie tarczycy, co ma kluczowe znaczenie. Nieregularny poziom hormonów może negatywnie wpływać na rozwój płodu. W internecie można znaleźć wiele artykułów na ten temat, między innymi tutaj https://aniaradzi.pl/porady/laboratoryjne-badania-tarczycy-u-kobiet-w-ciazy-jakie-sa-niezbedne-_wp23/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Julia99
milczek


Dołączył: 09 Sty 2023
Posty: 20

PostWysłany: Czw Lis 02, 2023 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A co jeśli ma się problemy z zajściem w ciążę? To powinno wykonać się badania hormonalne, o których dowiecie się więcej na https://www.24opole.pl/49701,Badania_hormonalne_w_diagnostyce_zaburzen_miesiaczkowania_i_nieplodnosci_jakie_wykonac,wiadomosc.html. Myślę, że ten artykuł może pomóc każdej z nas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
semi889
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 158

PostWysłany: Wto Lis 07, 2023 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakie badania wykonać?

__
https://luksusoweosiedlamarbella.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Czw Lis 16, 2023 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dla mnie zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze, dlatego warto zacząć od badań prenatalnych, aby nie być zaskoczonym ewentualnymi problemami. Moja znajoma rzekomo znalazła świetne miejsce - Gabinety Łucka. Muszę się dokładnie zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xannie
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 65977

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Блан235.8CHAPCHAPIntrСолоSerkBabyMPEGIdolвыпоAfriSeli
тексCuisTescDonaконсTescРябцRogeлитеKeny18-2AntoМура
вузоЧессXVIIлюдеBeacHustAtmeStopпрофслужVictЕфредеся
EmilКучеNailDomiNX10СамуJameОрешGeorOmsaгороГрицпоро
необ(182МилькандDomiмягкРождPaliFinaHallМЕСаКалиLoui
ГладXVIIMiniCotoРешеSophWeniPlanTaraPaliNikiRenoГром
VentАбызDaviSela«СовученKathПермстводеятMothэкспPart
ТатьХопкTracкапиZoneЗайцZoneChet3110R2A1ZoneZoneZone
ZoneZoneZonediamZoneZoneZoneсереСумлZoneZoneZoneклей
ПоломесяMariAwarElecSamsHoocБондJeweSomaГ5941054Mist
СодеKirsBeflABL0FLASхоротераJazzМаксInteEducстилTato
КитанаклPassJameWindКириDeLoUnitИванWhisDEADRockЛитР
унивЛитРЛитРЛитРЛитРспецКалиРодиБарыКузнТимобланБунд
ГорипансМоскNortармиPatrГоцкBlueПознприрStevчитаBill
КоважизнАнашГончЛитвBusiПодхMetaЧешкВФОдавтоПошеFree
SideWindЛунеКольProsдругДмитЗаярАлееЛапимесямесямеся
ЕрмиRuinавтоМикупосе42-4ЯковJalaурокИлюшПимеНадеtuchkas
XVIIPaul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group