Œremska Liga Petanque


BHP
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1852

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 8:41 am    Temat postu: BHP Odpowiedz z cytatem
Jestem niesamowicie zadowolony bo kilka tygodni temu trafiłem na bardzo ciekawą ofertę szkolenie BHP . Jestem pewny na 100 procent, że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W sumie samo przestrzeganie zasad BHP na pewno sprawie, że będzie nam się pracowało bezpieczniej. Pamiętajmy również o zasadach ewakuacji z budynków. Ja także niedawno czytałem na stronie https://biznews.com.pl/budownictwo-1/21293-jak-oznaczyc-droge-ewakuacyjna-z-budynku jak właśnie oznaczyć drogę ewakuacyjną w budynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 168

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Każdy musi je zrobić, to na pewno, dlatego myślę, że nie należy tego odkładać. Ja jestem ogólnie za tym, by takie szkolenie było przeprowadzane w miejscu pracy pracownika. Bo tam przecież zobaczy on, gdzie znajduje się odpowiednie wyposażenie, jakie nabył pracodawca, odwiedzając sklep ppoż .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Myślę, że sam obszar BHP jest niezwykle spory i tak naprawdę warto jest wiedzieć wiele na jego temat. Mi podoba się to co przeczytałem na stronie https://znaki-bhp.pl/sprzet-ochronny-dedykowany-dla-prac-wysokosciowych i faktycznie sam sprzęt ochronny do prac wysokościowych jest bardzo istotną kwestią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimma
milczek


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o bhp w firmie i zapewnienie pracownikom dostępu do artykułów tego rodzaju co rękawice ochronne, odzież, okulary i tak dalej, to można fajnie to rozwiązać, montując w zakładzie automaty wydające odzież i pozostałe artykuły. Tutaj https://asdsystems.eu/pl/category/10-automaty-wydajace możecie sobie zobaczyć jak wyglądają takie maszyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sigh
milczek


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się wami, bardzo ważne jest, żeby budynek pracy był należycie oznakowany pod kątem bhp. Tutaj mogę polecić sklep https://signproject.pl/ gdzie znajdziecie np. znaki ewakuacyjne albo przeciwpożarowe. To jest ważne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fiko
milczek


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o odzież BHP, to ja polecam markę Snickers Workwear https://optimumbhp.pl/SNICKERS-WORKWEAR/pr/20575 - według mnie to najlepsza odzież ochronna na rynku. Polecam przejrzeć produkty, ogromny wybór bluz, koszuli, spodni, kurtek. Bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 390

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli zastanawiacie się przecinać do kogo moglibyście oddać swoją odzież roboczą na profesjonalne czyszczenie, to moim zdaniem, warto zgłosić się do https://renthoff.pl/uslugi/wynajem-serwis-i-pranie-odziezy-roboczej-ochronnej/ . To naprawdę świetni specjaliści przez niektórzy jak mało kto znają się na swojej pracy, więc na pewno tego stanie zaproponować wam jakieś ciekawe rozwiązania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy jeszcze chodzi o kwestie związane z BHP to moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest także to aby wiedzieć kiedy i gdzie korzystać z tabliczek zakaz wstępu. Myślę, że spory wybór takich oznaczeń zawsze znajdziemy w https://znaki-bhp.pl/produkty/68_zakazy_wstepu i właśnie dlatego ja je tam zawsze zamawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Poszukiwałem firmy, związanej z branżą drogową. Jako firma budowlana, potrzebowaliśmy pachołków. Mój dobry kolega ze studiów polecił mi firmę: https://drogowe.com.pl/slupki-z-tasma-rozciagana-c-100.html która specjalizuje się w znakach drogowych, a w szczególności w pachołkach. Polecam wam sprawdzić w wolnym czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiruska
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 295

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A macie może jakieś sprawdzone miejsce na to by kupić artykuły BHP w Tychach ? Może dzięki temu będę miała pewne miejsce i bede tylko z niego korzystać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
land100
milczek


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Check out Land Records of your property.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1085

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Samo BHP jak już nie raz pisaliśmy jest faktycznie bardzo ważne i ja nadal twierdzę, że jak najbardziej dobrze jest o tych sprawach wiedzieć jak najwięcej. Polecam na pewno przeczytanie wpisu https://www.tychy.pl/2022/05/09/co-trzeba-wiedziec-o-instrukcjach-bhp/ gdzie świetnie opisano same instrukcje BHP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 2162
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 6:28 pm    Temat postu: Useful Heating TipsSite Odpowiedz z cytatem
To the guy asking about strittmatter plumbing, all seasons heating and air conditioning, standard heating and air, hvac commercial companies, bel red heating, mjm plumbing and heating, I highly suggest this new plumbing cleaning service blog or heating contractors, heating solutions, emergency ac repair near me, affordable hvac, electric home furnace, affordable plumbing and heating, alongside all this top heating repair service link on top of ducted heating vents, heating and cooling, ductwork replacement, clark's heating and air, ground source heating, new heating and cooling system, on top of this updated plumbing repair service info which is also great. Also have a look at this best boiler installation service details and don't forget plumbing heating near me, hutchinson heating and cooling, anderson heating and air, j and j heating and cooling, millers plumbing and heating, emergency ac, and don't forget this excellent boiler cleaning service blog and don't forget air tech heating, rheem heating and cooling, wilsons heating, best plumbing and heating, southern comfort heating and air, day and night heating, not to mention new boiler repair service url which is also worth a look. I also suggest this new plumbing repair service blog as well as oil furnace repair, lennox heating and cooling, allen plumbing and heating, amana heating and cooling, furnace maintenance near me, buzzell plumbing, as well as this new heating repair service url alongside all sagamore plumbing, trane heating and cooling, plumbing and heating companies, mini split contractors near me, local boiler repair, heating engineers, not to mention high rated plumbing repair service blog which is also great. Finally, have a look at this new plumbing repair service forum for good measure. Check more High Rated Heating Details 5c08089
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 2162
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 2:56 pm    Temat postu: Best Humidifier Advice Odpowiedz z cytatem
In reply to the people talking about best warm humidifier, cat humidifier, cool mist humidifier for plants, hvac humidifier cost, humidifi humidifier, best humidifier diffuser, I highly suggest this useful humidifier info or he300a1005, roolen humidifier, vicks vapor rub humidifier, large humidifier for home, nasal humidifier, honeywell warm mist humidifier, not to mention this recommended humidifier product and don't forget aprilaire 700a, air purifier plus humidifier, battery powered humidifier, best home humidifiers 2020, walgreens ultrasonic humidifier, humidifier and fan, as well as this high rated humidifier item which is also great. Also have a look at this top humidifier model and don't forget humidifier for congestion, honeywell hcm350b germ free cool mist humidifer white, humidifier for living room, best humidifier for dry air, micro humidifier, grow room humidifier, and don't forget this top humidifier deal alongside all vornado evaporative whole room humidifier, spray humidifier, best home humidifiers 2020, hot mist humidifier, cool mist, sharper image ultrasonic humidifier, alongside all top rated humidifier item which is also worth a look. I also suggest this useful humidifier info as well as best cool mist humidifier for large room, hcm350 cool mist humidifier, humidifier with timer, taotronics ultrasonic cool mist humidifier, hcm 350 humidifier, aprilaire 800 steam humidifier, alongside all this updated humidifier make and don't forget humidifier h2o, onson humidifier, humidifier in store, vornado evaporative whole room humidifier, armstrong humidifiers, rainbow mist humidifier, on top of useful humidifier model which is also great. Finally, have a look at this best humidifier item for good measure. Check more High Rated Humidifier Blog 032ec91
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group