Œremska Liga Petanque


OFERTY PRACY
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1788

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 7:15 am    Temat postu: OFERTY PRACY Odpowiedz z cytatem
Mogę na pewno każdemu polecić stronę internetową praca bielsko .Na tej stronie można znaleźć bardzo dobrą pracę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 553

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A czy zauważyliście, jakim zainteresowaniem ogromnym cieszy się branża it? Naprawdę warto byłoby na taką pracę -w takim dziale składać papiery. Nawet słyszałam, że teraz mają być wzrosty wynagrodzenia dla takich specjalistów....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Meghan
milczek


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Praca pracy nie równa, też w różnych firmach może to przecież różnie wyglądaćWink Jeżeli chodzi o szukanie pracy to zawsze warto porozglądać się w internecie, robicie tak? Mnie aktualnie interesuje praca zachodniopomorskie, myślę, że prędzej czy później coś znajdęSmile Ogłoszeń nie brakuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 703

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Póki co to ja czytam artykuły w rodzaju https://www.jamiemagazine.pl/jak-sie-zmotywowac-do-pracy-czym-sa-teorie-motywacji/ ponieważ często do pracy brakuje mi motywacji. Nie mam złej pracy wielu znajomych mówi że chciałoby pracować w moim zawodzie jednak mi często brak na to siły. Znacie jakieś skuteczne teorie motywacji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1067

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy dziś chcemy pracować to mi wydaje się, że raczej nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem pracy. Zachęcam od razu do przeczytania wpisu https://www.ppportal.pl/mobbing-jak-z-nim-walczyc/ ponieważ sam mobbing jest bardzo złą kwestia i warto wiedzieć jak z nią walczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Scare
milczek


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Gdzie najlepiej szukać?
_________________
https://www.51015kids.eu/strefa-kobiet/bielizna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 553

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A wiecie przykładowo teraz jakie zawody najbardziej poszukiwane ? Bo dzięki pandemii teraz trochę na rynku różnych aspektów się zmieniło... Chociażby ogromnie rozwinęła się branża IT i to w najróżniejszych sektorach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bulvor
milczek


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na stronie https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-ukrainy.html dowiecie się więcej odnosnie zatrudniania pracowników z Ukrainy w naszym kraju. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie chcecie wyjeżdżać za granicę, a poszukujecie jakieś dobrze płatnej pracy, to polecam zajrzeć wolnej chwili na stronę tej firmy https://www.globallogic.com/pl/. Myślę że tam bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć jakiś wolny wakat dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fanitka
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 108

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jeśli planujecie wyjechać do pracy za granicę i szukacie zajęcia sezonowego lub na stałe, to warto zerknąć jeszcze na ofertę agencji pracy Symeon Dolcevita. Oferują dobre zarobki, komfortowe warunki pracy, pensje zawsze wypłacane na czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1067

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oczywiście same oferty pracy są bardzo ważne i tym bardziej jeśli faktycznie komuś zależy na tym aby jeszcze pracować za granicą. Jestem zdania, ze bardzo dobrym miejscem do tego jest serwis https://www.globelus.pl/ gdzie jest cała masa ofert pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulin
starszy gaduła


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 317

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Agencja pracy takie jak MG Solutions również mają sporo ofert. A co ważne, zapewniają dobre warunki zatrudnienia, więc nie ma się czego obawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Orek
milczek


Dołączył: 26 Lip 2022
Posty: 5

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zawsze warto poszukać dobrej pracy dla siebie, gdzie będziecie mogli się rozwijać i lepiej zarabiać. Dlatego jeśli ma być to praca na produkcji Niemcy - oferty z Fachpracy to zawsze warto sprawdzić co aktualnie różne firmy proponują i czy na pewno wyjazd będzie dla Ciebie również w pełni opłacalny. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiruska
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 280

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ostatnio mi wpadła w oku strona https://folimpex.com.pl/ Mają bardzo dużo ofert więc warto zerknąć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Nie Maj 28, 2023 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja czuję, że tutaj jednak duże znaczenie może mieć dobranie takich miejsc pracy, które w pełni będą Wam odpowiadały. Liczy się na pewno znalezienie takich zawodów, które dadzą Wam satysfakcję. Zastanawiam się, na ile rzeczywista może być praca Kalisz od zaraz. Macie na ten temat jakieś rzetelne informacje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Wakacyjna Liga Singli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group