Œremska Liga Petanque


dobry dentysta....
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Ciekawe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
świt
szepniś


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 60

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 7:27 am    Temat postu: dobry dentysta.... Odpowiedz z cytatem
Gabinetów stomatologicznych jest bardzo dużo Exclamation Ale znaleźć taki, w którym będzie przyjmował dobry dentysta Warszawa , to już trochę trudniej. Dobrze, że znajoma poleciła mi klinikę Dentistica gdzie wszystko odbyło się jak należy Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to moim zdaniem, warto w wolnej chwili zajrzeć sobie na stronę tego miejsca http://ambasadausmiechu.pl/. Moim zdaniem, tutaj mają największe doświadczenie w tym zakresie, więc możecie liczyć na profesjonalne podejście do pacjenta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leo79
milczek


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja bez względu kogo bym nie widział nad Sobą to zawsze mam traumę przed dentystą i wiertłem w jego dłoni...
Przypominają się czasy dzieciństwa i problemy z zębami.
_________________
https://kartony360.pl/30--opakowania-swiateczne-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobrze, że dzisiaj są takie możliwości. Jeśli szukacie kliniki, która faktycznie mogła by Wam pomóc w poprawie uzębienia, to może zajrzyjcie do https://noweorlowodent.pl/oferta/stomatologia-dziecieca/ To bardzo fajna rzecz, dlatego też skoro możecie poprawić sobie w ten sposób uśmiech, to koniecznie pójdźcie to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madeja
milczek


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nic nie jest ważniejsze niż dokładne i systematyczne mycie zębów, na tym się skupcie, no ale też dentysta jest ważny, taki sprawdzony. Zadbajcie i o dobrą pastę, porządną szczoteczkę do zębów. Ja mogę polecić tą Philips Sonicare według mnie jest jedną z lepszych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Betty
milczek


Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wybielanie zębów, to sposobów jest naprawdę dużo, sama się ostatnio przekonałam, jak przeczytałam ten artykuł https://www.provident.pl/blog/ile-kosztuje-wybielanie-zebow Przy czym nie mam pewności jednak czy mycie zębów kwaskiem cytrynowym, sodą oczyszczoną czy inne tego typu sposoby są skuteczne i bezpieczne dla innych części twarzy poza zębami Smile Lepiej jednak postawić na zapobieganie powstawaniu osadu i profesjonalne zabiegi wybielania w gabinecie stomatologicznym. Tak będzie zdecydowanie bardziej skutecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1066

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak się składa, że ja również bardzo chętnie korzystam z usług dentystycznych i muszę przyznać, że jak najbardziej tego typu sprawy są po prostu ważne. Nawet już wiem, że licówki cena jest bardzo przystępna więc na pewno sobie je również wykonam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bonzur
milczek


Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobry to pojęcie względne np. tutaj https://www.astra-dent.pl/ ja chodzę i jestem mocno zadowolony natomiast jestem pewien, ze w kazdym wiekszym miescie jest sporo dobrych dentystów. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ofik
milczek


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Trzeba się trzymać tych sprawdzonych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redhead
milczek


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak, też tak sądzę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Craft
milczek


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteście z Chorzowa to mogę polecić świetny gabinet na licówki chorzów https://atria.com.pl/kontakt-chorzow - według mnie nie ma lepszego miejsca, świetna opieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yulka
milczek


Dołączył: 09 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja mam całkiem niezłego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 703

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Każdy ma swojego sprawdzonego stomatologa. Dla mnie jest to gabinet https://gabinet-korona.pl/gabinet-stomatologiczny-nidzica/ do którego chodzę regularnie na kontrole co pół roku i gdy tylko pojawia się jakiś problem to oni szybko zajmują się leczeniem moich zębów. Skutecznie i co najważniejsze... bezboleśnie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alunite
starszy gaduła


Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 389

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 5:41 pm    Temat postu: Re: dobry dentysta.... Odpowiedz z cytatem
świt napisał:
Gabinetów stomatologicznych jest bardzo dużo Exclamation Ale znaleźć taki, w którym będzie przyjmował dobry dentysta Warszawa, to już trochę trudniej.


W stolicy na pewno godni polecenia są Boutique Dental - sama wykonywałam u nich m.in. plastyka dziąseł Warszawa która nie należy do łatwych, a oni się podjęli i wyszło super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 553

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A jeśli Was zapytam, który najlepszy dentysta kielce znany jest wam, to kogo mi polecicie? Nie ma dla mnie znaczenia, czy to będzie prywatnie, czy na NFZ, ważne, żeby tylko udało się znaleźć kogoś, kto naprawdę zna się na leczeniu. Dodam, że naprawdę mi na tym zależy, bo jednak zęby są naszą wizytówką, dlatego warto o siebie zadbać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Ciekawe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group