Œremska Liga Petanque


Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja już od jakiegoś czasu myślę nad tym, czy lepszą opcją byłoby postawienie na mieszkanie, czy na budowę domu. Sporo na ten temat czytałem i biorąc pod uwagę to, jak ciekawe projekty domów znalazłem w internecie, coraz bardziej przekonuję się do tej drugiej opcji. Trochę się jednak obawiam całego tego procesu kredytowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulin
starszy gaduła


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 317

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My z mężem remonujemy mieszkanie na własną rękę. Korzystaliśmy z porad zawartych na stronie https://podajtenarzedzia.pl/najlepsze-opalarki-elektryczne-lidl/ bo to właśnie tutaj można znaleźć rzetelne rankingi na temat narzędzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Nie Lip 03, 2022 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś planuje zakup nieruchomości typowo na wynajem to na pewno warto polecić mieszkanie z tego biura nieruchomości: https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Wydaje mi się, że mają najciekawszą ofertę na terenie Pszczyny oraz okolic. Jak dla mnie to bardzo dobre miejsce na zakup nieruchomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marchewka
gaduła


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 206

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja również uważam, że inwestycja w mieszkania to naprawdę bardzo dobry pomysł. Sama niedawno szukałam jakiegoś ciekawego lokum dla siebie i na stronie tego biura nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ udało mi się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli interesuje was zakup nowego lokalu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lurex
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 106

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My się zdecydowaliśmy na budowę domu, ale tylko dlatego, że mamy w rodzinie ekipę budowlaną, która zrobi to perfekcyjnie i szybko. Jedynie my musimy zaopatrzyć ich w odpowiedni sprzęt do tego celu. Nawet myślałam już o hurtowni, w której można wszystko kupić https://www.narzedzia-krab.pl/ . Według mnie to super sklep.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1067

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dla mnie od pewnego czasu bardzo ważnym elementem są okna gdyż właśnie powoli przymierzam się do ich wymiany u mnie w domu. W każdym razie jak już widziałem niedawno w https://inwestprofil.pl/sanok to właśnie taki rodzaj okien mi najbardziej odpowiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 379

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli brakuje wam już pomysłów jeżeli chodzi o aranżacje klatki schodowe, to myślę że na stronie tego portalu nobiles.pl bez wątpienia znajdziecie wiele ciekawych inspiracji. Trafiłam na to miejsce przez przypadek i nie ukrywam, że to był strzał w dziesiątkę. Znalazłam tam wiele ciekawych treści związanych z takim remontem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pytanie tylko, w jaki sposób bylibyście w stanie najefektywniej wykorzystać potencjał danego projektu. Moim zdaniem standardem jest już stawianie na materiały z górnej półki. Czytałem na stronie https://inoxa.pl/elementy-zlaczne-do-systemow-solarnych więcej na temat elementów złącznych i zastanawiam się, jakie macie zdanie na temat wykorzystania takich systemów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niedawno zakończył się remont mojego mieszkania, ale doszłam do wniosku, że przydałoby się jeszcze wymienić drzwi. Stwierdziłam, że najlepszym wyborem będą takie drzwi przesuwne i znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycję na stronie sklepu vikk-meble.pl. Asortyment mają tam całkiem rozbudowany, a ceny przystępne, więc byłaby to spora okazję. Dajcie znać, co wy uważacie o ich ofercie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzik
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 150

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli miałabym dodać coś od siebie, to powiedziałabym, że najważniejsze podczas remontu jest planowanie. Jeśli chcecie zaczerpnąć trochę inspiracji w tym zakresie, to na pewno znajdziecie wiele ciekawych treści na stroniehttps://duluxprofessional.pl/porady/jakie-wymagania-powinna-spelniac-najlepsza-biala-farba-do-scian-i-sufitow/ . Mnie ostatnio zainteresował tam artykuł o najlepszej farbie białej do sufitów i ścian. Jeśli i Was interesuje coś takiego, to może warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashlee
milczek


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zdania, że mieszkanie powinno się ubezpieczyć, koszt takiej polisy nie jest duży, a w razie strat czy zniszczeń nie zostajemy bez środków na naprawy. W sieci można znaleźć wiele stron z ubezpieczeniami, przykładem może być https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
funfel
szepniś


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 68

PostWysłany: Sro Lis 08, 2023 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz wysokiej jakości mieszkania pod klucz, to moim skromnym zdaniem warto sięgnąć po ofertę tej firmy https://slawbud.pl/wykonczenie-pod-klucz/ gdzie na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 163

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Skoro już mówisz o mieszkaniu, aby mieszkało Ci się w nim przyjemniej, rozsądnie jest podjąć współpracę z zarządcą nieruchomości. Pod adresem: http://www.per-modum.pl/ jest pełna oferta Per Modum. Trzeba przyznać, że robią kawał dobrej roboty, a w swoich usługach mają masę doświadczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xannie
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 52101

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
гово270.2видяReprPascчитаТишиPlatвышеиздаwwwnStefBeyo
BrahLewiInveWinnEverгазеКузнZoneприлвремЛяшеPianПути
wwwnESETXVIIЦиелиспоОстрвибрArasКалаКулиАгбутворAdag
KareJeanPassPaolHaveРедаMaryMichMafiЛюдмосноУрноГинд
КоваCircЧебоAdioFallрабоСвенФоорУрноЛугоорга355-Соде
куклфакуАксеXVIIБорщСамбEastЕрмиXIIIТартРазиБей-худо
ЗвягRobethurсудьЗверZoneКарпStopпрезAutoMainWaitDein
SmacZoneZoneBrujCracXVIIжурнLittGonnStraДворСейрКацу
читаСытиZoneZoneXVIIпьесСодеЛоскZoneХиллXVIIМорфхоро
украFLACполоQBASКузнDiviЕфреChriWinfBookКитаBridChic
ОбъеGeorGiglARAGпятнпатипороCoolCleaKissинсткамнакад
Kids1222YourБагиDjVuмаркOreg(флеEchoграмmanyEmerМель
ЛитРСергхозяDragЛитРDaniЛитРшколSvenрабоFrieJuli(кни
XVIIYeleКабавмесБеляValeWastmatcGeorЗинаInveVonaроле
3012SmobChilФормШиткАндравтоМиндавтоготосилонало1920
ФиликласБыковолшJarmВереиспрГантMoneНанаFLACFLACFLAC
ЗверрисовозрLoveWhybСаплNighТихоEnglКостСкудТараtuchkas
автовозр
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xannie
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 52101

PostWysłany: Pią Lut 02, 2024 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group