Œremska Liga Petanque

ginekolog usg warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakub1982
milczek

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 4:30 pm    Temat postu: ginekolog usg warszawa Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkim! Jak szukacie najlepszego ginekolog usg warszawa to dobrze trafiliście! W pełni świadomie polecam klinike idealistgin! Korzystajcie tylko z takich klinik!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gorilla
milczek

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie przyda mi się, ale dzięki
Powrót do góry
kimczi933
milczek

PostWysłany: Nie Maj 08, 2022 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No z pewnością taki lekarz potrzebny jest, jeśli chodzi o potwierdzenie ciąży . Oczywiście po potwierdzeniu ciąży, regularne wizyty w gabinecie lekarza również są konieczne, więc trzeba sprawdzać sobie, co i jak. Korzystajcie zatem z najlepszych specjalistów.
Powrót do góry
strategia
milczek

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy ja potrzebowałam specjalistycznego usg, takiego z kontrastem zrobiłam je w szpitalu medicover bo tam robią sonovaginografię czyli badanie które robi się przy podejrzeniu endometriozy
Powrót do góry
lekko
milczek

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W takim gabinecie można wykonywać także usg w czasie ciąży? Wiele kobiet szuka takiego ginekologa który zajmie się nimi także w czasie ciąży właśnie. W Warszawie na pewno można wykonać w 1 trymetrze badanie NIfty Pro, to nieinwazyjne i nowoczesne badanie prenatalne pozwalające na wykrycie kilkudziesięciu różnych chorób https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/ .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: