Œremska Liga Petanque

Ubrania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Liga Polska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alunite
milczek

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o męskie ubrania, ostatnio wpadła mi w ręce bardzo ciekawa pozycja moda męska książka, w której znalazłam pomysły na codzienne i klasyczne stylizacje. Bardzo mi pomogła w zakupach, na które szłam z mężem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
gaduła

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Według mnie powinien wam się również spodobać Pan Jeans, bo jest to sklep gdzie można kupić modne, firmowe i niedrogie rzeczy. Takie, które wyglądają stylowo i są solidnie wykonane. Mnie teraz spodobały się teraz spodnie męskie wrangler texas i chce kupić takie mojemu bratu na imieniny.
Powrót do góry
fanitka
milczek

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Lubię raz na jakiś czas zrobić sobie taki porządny przegląd szafy i wymienić ubrania. Staram się też być zawsze na bieżąco jeśli chodzi o aktualne trendy. jak szukacie informacji czy inspiracji to warto zajrzeć na blog Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. Mnóstwo ciekawych artykułów, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniej garderoby.
Powrót do góry
robaczek
szepniś

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że bardzo ciekawy asortyment w zakresie różnorodnych ubrań, jak np. Swetry damskie można znaleźć na stronie sklepu magmac.pl . Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to czym prędzej sobie tam zerknijcie. Myślę że nie pożałujecie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Liga Polska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: