Œremska Liga Petanque

Zakupy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slimak
gada coraz więcej ;)

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie zakupy w sieci, to powiem wam, że mnie ostatnio udało się znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/informatyka-na-czasie-1-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-szkoly-ponadpodstawowe-zbigniew-talaga-p-1260078.html wiele ciekawych propozycji w zakresie różnorodnych książek. Polecam wam tam zerknąć, ponieważ asortyment mają naprawdę ogromny, więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
starszy gaduła

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobrze, że ten temat powstał, bo szukam pomocy i może mi doradzicie. Deratyzacja w Gdyni jest mi pilnie potrzebna do jakiej firmy trzeba się zgłosić? Zalęgly się w piwnicy mojego domu szczury i kompletnie nie wiem jak sie ich pozbyc nawet nie wiem jak to sie stalo, ze sie pojawiły.
Dajcie kilka porad i wskazowek.
Powrót do góry
Tomasz96
starszy gaduła

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z doborem odpowiedniej odzieży dla siebie. Ja trochę interesuję się tym tematem i uważam, że dzięki takim artykułom jak https://swiatgwiazd.pl/zima-postaw-na-puch-zobacz-czym-sie-powinny-charakteryzowac-cieple-meskiemożna znacznie lepiej poradzić sobie ze skompletowaniem idealnej garderoby.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // O sprz?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: