Œremska Liga Petanque


Ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Liga Polska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violcia
milczek


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niedawno mieliśmy awarię kosiarki a jak wiadomo bez niej jest niezwykle ciężko utrzymać ogród w dobrym stanie. Na szczęście na https://www.stiga.pl/ są świetne oferty i bardzo fajne promocje więc udało się kupić nowy sprzęt, który z pewnością posłuży nam wiele długich lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak, to ważna rzecz. Ja na pewno mogę już teraz podpowiedzieć Wam, że jeśli chodzi o kwestie związane z poprawę komforty wypoczywania w ogrodzie, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/fotele_wiszace_kokon.html i sprawdzić takie fotele ogrodowe. To ciekawy temat, więc warto już teraz się nim zainteresować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, ostatnio postanowiłam trochę upiększyć swój ogród i zamówiłam do oczka wodnego kilka nowych roślin. Udało mi się je znaleźć na stronie sklepu wodne-rosliny.pl i nie wahałam się przed złożeniem zamówienia. Wybrałam jaskier wielki i mam nadzieje, że będzie prezentował się tak dobrze, jak na zdjęciach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 713

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zerknijcie sobie tutaj http://www.zielone-studio.pl/robot-koszacy/ jeżeli szukacie dobrego robota do koszenia trawy. Używam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony więc mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pr0k
milczek


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wejdźcie sobie na stronę http://ogrodzeniawiklinowe.pl/produkt/mata-wiklinowa-200x500/ i srawdźcie wiklinowe maty. Wydaje mi się, że w tej cenie zakupy tego typu są jak najbardziej opłacalne. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kimczi933
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 167

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Potrzebne mi usługi brukarskie gdańsk i zastanawiam się nad tym, kogo możecie mi polecić. Obszar jest dość duży, więc biorę pod uwagę, że terminy będą odległe, ale chcę zlecić to komuś, kto zrobi to profesjonalnie. Mam nadzieję, że nie będzie problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem każdy powinien tutaj podejmować samodzielnie decyzje. Na stronie https://dollo.pl/turystyka-i-ogrod/baseny-ogrodowe czytałem ostatnio więcej pod kątem wypoczynku we własnym ogrodzie. Myślicie, że to dobry wybór w kontekście wypoczynkowym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na pewno posiadanie ogrodu jest świetną sprawą, ale moim zdaniem również dobrze jest wiedzieć jaki sprzęt ogrodniczy będzie nam potrzebny. W sumie na tej stronie moim zdaniem doskonale opisano to jaką kosiarkę wybrać do dużych powierzchni. Takie porady zawsze bywają bardzo praktyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jesteście w trakcie, bądź macie w planach zmieniać coś w swoim ogrodzie? Może jakieś nowe meble, bądź dodatki? No chyba, że chcecie postawić na jakieś nowe roślinki? Polecam zajrzeć do gardenspace. Można załapać się na niepowtarzalne okazje. Mi się udało!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maslo
milczek


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o tym, żeby mieć saunę w ogrodzie? Albo np. wannę z hydromasażem? Trafiłem niedawno na tę stronę https://www.asmar.info.pl/ i widzę, że jest możliwe żeby mieć taką saunę w domu! Super!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oczywiście gdy chodzi o same kwestie związane właśnie z ogrodem to także warto jest się zastanowić nad tym co będzie lepszym wyborem czy kosiarka czy może jednak robot koszący. Na całe szczęście mi udało się o tym przeczytać w https://abcogrodnictwa.pl/robot-koszacy-czy-kosiarka-co-lepsze-do-duzego-ogrodu/ i jestem przekonany, że taka wiedza bywa bardzo ważna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tris
milczek


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W czym jest lepszy robot koszący?
_________________
koszula nocna damska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wygadany
milczek


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Robot koszący nadaje się jedynie na płaskie, równe powierzchnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kiedy jeszcze chodzi o sam ogród to zobacz jak ważną kwestią jest to aby wiedzieć czy kupować kosiarkę czy może jednak robota koszącego. Akurat jak dla mnie bardzo dobrze jest właśnie posiadać taką wiedzę, która jest przecież ważna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę robienie kosztorysów nie jest łatwe i nie wszyscy wiedz ą, ja to zrobić. Stąd mam nadzieję, że warto sobie sprawdzać jak się robi kosztorys i w ten sposób powiększać swoją samoświadomość. Dla mnie to jest kluczem do sukcesu. Dajcie znać, co wiecie, jak to ma wam odpowiadać i co w tej kwestii widzicie. Jestem ciekawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Liga Polska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group