Œremska Liga Petanque


Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz96
starszy gaduła


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 346

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie skuteczniej podejść do tego tematu. Wystarczy tylko się zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Na przykładzie chociażby https://www.smartdoor.pl/oferta/drzwi-hibry świetnie widać, jak dobrze mogą się dzisiaj sprawdzić takie drzwi inteligentne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falsau1
milczek


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z was stosował smart dodatki do swojego mieszkania?
_________________
Inteligentny dom zestaw pozwoli Ci na idealne skomponowanie domu w taki sposób jaki chcesz.
https://smartbudynek.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lala
starszy gaduła


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 386

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, według mnie w każdym mieszkaniu powinny znajdować się jakieś profesjonalne narzędzia. Jeśli chodzi o mnie, to ja ostatnio zamówiłam swojemu mężowi wiertarki milwaukee ponieważ wiem, że marzył od niej od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że będzie zadowolony z takiej niespodzianki urodzinowej. Mimo wszystko, nie był to dość tani upominek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie mieszkania, to powiem wam, że ostatnio postanowiłam zacząć remont. Mąż powiedział, że bez położonych narzędzi nawet nie zaczyna pracy, więc zamówiłam na tej stronie https://www.narzedzia-krab.pl/ kilka podstawowych sprzętów. Jeżeli potrzebujecie tego typu produktów, to polecam wam tam zerknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
knes
milczek


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej, mam w planach remont mieszkania i potrzebne mi będą narzędzia do montażu szkła. Na https://sklep.glassexpress.pl/narzedzia-do-montazu-szkla widziałem fajne oferty w tym zakresie, myślicie, że warto będzie tutaj zrobić zakupy? Z góry dzięki za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olga456
milczek


Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 10:21 am    Temat postu: Re: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem
W mieszkaniu świetnie sprawdzą się prestiżowe a zarazem
piękne firany z Domedekor Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 713

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wspominaliście na temat narzędzi to mogę się wtrącić. Polecam systemy przechowywania narzędzi kistenberg które od dawna wykorzystujemy w naszej firmie. Wygoda połączona z funkcjonalnością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś wspomniał właśnie wcześniej o uszczelkach to ja również jakiś czas temu miałem małe przeboje w mojej łazience. Na całe szczęście to właśnie simeringi okazały się rozwiązaniem na moje problemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łasica23
milczek


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 30

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My teraz w mieszkaniu zastanawiamy się nad wyborem jakiś dobrych drzwi zewnętrznych. Ciekawe oferty znaleźliśmy tutaj https://lukardrzwi.pl/. Są tam drzwi, które bardzo ładnie wyglądają i są solidnie wykonane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 556

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Aktualnie to opłaca się inwestować w mieszkania, domy etc. Patrząc na to, jak wzrastają ceny za nieruchomości, to można na tym dobrze wyjść. Na pewno warto też poszukać sobie biuro nieruchomości link, które pomoże wam opchnąć dany obiekt. Na pewno się przyda tutaj pomoc kogoś, kto zna dobrze rynek nieruchomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bejca
milczek


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W temacie drzwi, to mogę polecić firmę https://domarchitekta.pl/produkty/drzwi/ - mają wysokiej jakości drzwi wejściowej, wewnętrzne i zewnętrzne, drewniane i aluminiowe. Solidne, dźwiękoszczelne, z dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Spory wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W zasadzie to ja sporo przemyślałam, jeśli chodzi ogólnie o nasz dom i mam nadzieję, że uda mi się go urządzić tak, jak mi wypada. No i że będzie nam się obu podobał. Na razie myślę o drzwiach przesuwanych w łazience. No i do tego kasety eclisse musiałabym w razie czego dokupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulin
starszy gaduła


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 319

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Warto również zadbać o odpowiednie wyposażenie mieszkania. W przypadku gdybyście rozglądali się za wygodnymi fotelami, to ze swojej strony mogę wam polecić fotel-partner.pl - ich oferta z pewnością spełni wasze oczekiwania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dla mnie drzwi wykonane z drewna drzew liściastych są najlepszym wyborem, ponieważ są znacznie twardsze od iglastych, może przez to są mniej plastyczne, ale nie potrzebowaliśmy nie wiadomo jakich ornamentów wyrytych na powierzchni, byle były solidne i łatwe do otwierania. Wybraliśmy ofertę z Poznań drzwi wejściowe od oknario.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marek33sss
milczek


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że wszedłem do tego wątku. Jestem ciekawy ile osób wejdzie do tego wątku.
____________________________________________
nowe mieszkania lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // U nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group