Œremska Liga Petanque


pomysł na prezent
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bella43
szepniś


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 78

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 6:28 pm    Temat postu: pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem
Mój chłopak ma niedługo urodziny i chciałabym mu zrobić fajny prezent tylko nie wiem na co się zdecydować. Najbardziej mi się podoba męska bransoletka którą widziałam w sklepie E-kaydo i chyba na to się zdecyduję. A może W y macie jakieś ciekawe pomysły na prezent?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1077

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja jakoś nigdy nie miałem najmniejszego problemu jeśli chodzi o pomysły na prezent i może dlatego, że również staram się o tych sprawach jak najwięcej czytać. Właśnie dlatego chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://zamowprezent.pl/grawerowane-prezenty-personalizowane-na-kazda-okazje gdyż w nim fajnie opisano grawerowane prezenty personalizowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Meghan
milczek


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ma to być prezent dla gracza? Jak ktoś lubi grać na komputerze, konsoli, no to większego problemu z prezentem chyba nie będzie co nie;) Co chwilę wychodzą jakieś super gry jak np. FIFA 22 Xbox One więc tu szukałabym inspiracji właśnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczek
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 177

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez robaczek dnia Czw Cze 09, 2022 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 717

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pomysłów jest naprawdę sporo, a gdybym miał ci coś od siebie polecać to serdecznie zachęcam Cie do sprawdzania strony https://goldengift.pl/prezent-dla-dwojga-poznan tutaj masz kilka pomysłów na wspólny prezent i miłe spędzenie czasu razem. Myślę, ze takie prezenty oferujące wspomnienia są lepsze niż prezenty rzeczowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiruska
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 294

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli dobrze znasz daną osobe to może jakaś fajna bielizna? na przykład na https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny sobie zobacz jaki mają ogromny wybór i coś zamów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KacperIl
szepniś


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 80

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak piękna bielizna nocna to zdecydowanie mogę polecić Ci mój ulubiony sklep w tym zakresie czyli Lovita gdzie zdecydowanie nie brakuje świetnych propozycji w zakresie bardzo dobrze wykonanej bielizny damskiej, z resztą sama kupiłam sobie u nich ostatnio Body Koronkowe Z Chokerem mega seksi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o ciekawe sklep internetowy to mi ostatnio udało się znaleźć sklep online ze skarpetami: spoxsox.pl . Posiadają naprawdę ciekawe skarpety jak na przykład stopki w pszczoły które można tam znaleźć w naprawdę niskich cenach jeśli lubicie skarpety jesteście fanami różnorakich wzorów to polecam wam ten sklep.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1077

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ogólnie gdy jeszcze tak naprawdę chodzi o same prezenty to moim zdaniem bardzo ważnym jest to aby mieć świadomość gdzie szukać prezentu na dzień kobiet w szkole. Mi udało się znaleźć świetne miejsce https://zamowprezent.pl/okazje/prezent-na-dzien-kobiet-w-szkole i uważam, że jak najbardziej warto tam zaglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karola90
milczek


Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 14

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Lubi kawę? Mój jest kawoszem i często od znajomych dostaje różne zestawy kaw. Takie prezenty bardzo go cieszą.On ma dosłownie bzika natym punkcie. proces parzenia kawy to dla niego świętość, wszystkich ciągle poucza jak należy to robić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 2070
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2022 3:28 am    Temat postu: Recommended Heating Info Odpowiedz z cytatem
To the lady talking about ductless heating and cooling systems, air comfort heating and cooling, metro heating and air, air in heating system, commercial hvac, mini split maintenance, I highly suggest this great plumbing installation service site or eco heating and cooling, heat pump cleaning, new heating system, k & t heating, home heating and cooling, blue best heating and air, on top of this awesome plumbing repair service site on top of cjs heating and cooling, boiler servicing, blanton's heating and air, scott lee heating and cooling, best heating and cooling near me, heil heating and cooling, not to mention this recommended plumbing repair service advice which is also great. Also have a look at this recommended AC installation service forum and don't forget home radiator repair, heating ductwork, hokes heating and air, affordable hvac repair near me, boiler pump replacement, home comfort heating and air, on top of this awesome boiler installation service tips on top of diamond heating and air, commercial heating and cooling near me, oil furnace repair near me, main heating, hvac repair brooklyn, heating and air service near me, on top of top AC repair service details which is also worth a look. I also recommend this top rated AC installation service info and don't forget hvac commercial, allgood heating and air, gas heater repair, heating and ac repair near me, heat pump cleaning, emergency hvac repair near me, alongside all this top rated heating repair service details as well as heating technician near me, boiler care, hydronic radiant floor heating installation, radiant floor heating boiler, plumbing and heating near me, heating and ac service near me, on top of updated boiler cleaning service link which is also great. Finally, have a look at this excellent boiler cleaning service blog for good measure. Check more Recommended Heating Info e4ae9e5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 556

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Taka jest prawda, że nawet drobnostka może ucieszyć i to często bardziej jak jakiś wielki prezent. Bo w końcu jakby nie było liczy się dobry gest, pamięć. Ja chociażby mojej przyjaciółce teraz chce kupić w prezencie ramki na zdjęcia - bo takie rzeczy zawsze się przydadzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 2070
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 10:36 pm    Temat postu: Top Financial Advice Blog Odpowiedz z cytatem
for the guy talking about financial planning usa, multi family office wealth management, destifine wealth management, invesco retirement plan manager, top hedge fund, wealth and investment management, I highly recommend this best financial advice link or female financial advisors near me, bdf wealth management, reddit roth ira, 401k plan administrator, lpl advisor search, ambit asset management, and don't forget this top financial advice forum on top of td private wealth management, blackrock aladdin for wealth, ira reddit, prudential wealth management, american express financial planning, ria investment advisor, as well as this best financial advice url which is also great. also have a look at this awesome financial advice blog on top of jt wealth management, yes wealth management, personal & family financial planning, individual pension, personal financial advisory services, under management, and don't forget this great financial advice tips alongside all top private wealth management firms, wealth management in retirement, vanguard inherited ira, portfolio manager hedge fund, claren road asset management, william blair wealth management, on top of best financial advice details which is also worth a look. i also suggest this top rated financial advice blog and don't forget fee only fiduciary financial planner, generation wealth management, pas 55, facet investment management, financial advisor cost, equity in management, and don't forget this top rated financial advice url and don't forget reddit financial advice, best asset management firms, global wealth management group, fifth third wealth management, quantitative investment, bos wealth management, and don't forget updated financial advice link not to mention napfa find an advisor, ameriprise 401k, monochrome asset management, cfa wealth management, fiduciary financial advisor near me, forbes top wealth advisors 2021, which is also great. finally, have a look at this great financial advice site with bucket retirement strategy, wealth management banking services, money planning, brian carlin jp morgan, ubs private wealth management, national asset management ltd, for good measure.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
Natasha
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 556

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A może warto byłoby kupić Foto galerie czarne , czy też inne multiramki? Ja właśnie znalazłam fajną firmę - sklepzramami.pl , gdzie naprawdę wyjątkowe ramki można znaleźć. Jak chcecie możecie tam rzucić okiem, warto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiruska
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 294

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dla kobiet na pewno sprawdzi się bielizna Smile zresztą dla Panow też, jakieś fajne bokserki itd. Na pewno wszystko znajdziecie u https://valetta.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group