Œremska Liga Petanque

Na urlop z kulkami do Gib na podlasie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Na wyje?dzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:57 am    Temat postu: Na urlop z kulkami do Gib na podlasie Odpowiedz z cytatem
Je?eli kto? jeszcze nie ma planów urlopowych, a chcia?by przy tej okazji mie? cz?sty kontakt z kulkami, proponuj? zaplanowa? sobie urlop w Gibach lub okolicy w dniach 24 lipca - 1 sierpnia.
U Izy i Andrzeja jest bulodrom, na którym mie?ci si? 8 boisk i pewnie co? w tym terminie u siebie zorganizuj?. Na deser w pobliskim Kownie 31 lipca oraz 1 sierpnia 2010 organizowany jest tam dwudniowy turniej tripletów.
nizki
szepniś

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Rzeczywi?cie, Giby to fajne miejsce na wypoczynek z kulkami, zw?aszcza u Izy i Andrzeja.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ererad
milczek

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A co byście powiedzieli na tego typu ubezpieczenia wakacyjne wakacyjna ? Warto Waszym zdaniem z nich korzystać?
Tomasz96
gaduła

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Akurat teraz jest o tyle prościej, że faktycznie możecie zorganizować ten temat na wiele różnych sposobów. Na mnie duże wrażenie robi na przykład Wielkanoc nad morzem. Jeżeli chcielibyście właśnie w ten sposób spędzić święta, to ja na pewno mogę wam polecić, byście sprawdzili to miejsce https://herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc Czuję że tam cała wasza rodzina będzie czuła się naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
starszy gaduła

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja również bardzo chętnie spędzam urlop w różnych miejscach i jestem zdania, że jest to świetna sprawa. Całkiem niedawno również czytałem na stronie http://www.biznesinformator.pl/dni-urlopowe-jak-je-obliczyc/ jak tam w ogóle powinno obliczać się dni urlopowe. Dopiero teraz zrozumiałem jak ważna kwestia to jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Na wyje?dzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: