Œremska Liga Petanque


Części samochodowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiabe
milczek


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 15

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 11:08 pm    Temat postu: Części samochodowe Odpowiedz z cytatem
Hej, ludziska szukam dobrego sklepu z częściami samochodowymi. Muszę wymienić atrapę chłodnicy
Słyszeliście coś o sklepie Skauto? Ma dość pochlebne opinie w necie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefan33321
milczek


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zawsze kupno części samochodowych jest bardzo trudne.Sam mam z tym bardzo dużo problemów.
_________________
tanie przeprowadzki Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xie4g43
milczek


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
czy warto kupić używaną część?
-
https://www.sn2world.com/pl/zdrowie/14880-problemy-z-erekcja-po-40-stce-jak-sobie-radzic.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pilusia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 105

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Atrapa chłodnicy? No to nieźle, przecież samochód mógł Ci się zagotować, no masakra! Ja to raczej muszę nowy akumulator do maluszka kupić, ale wydaje że nie ma tego złego, nie będzie tak źle, jak zajrzę do Auto Partu zajrzę. Ten https://www.autopart.pl/oferta/akumulatory-osobowe-i-dostawcze/galaxy-plus aku wygląda naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1819

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moja bardzo bliska przyjaciółka kilka miesięcy temu powiedziała mi żebym skorzystał z pomoc drogowa bydgoszcz . Ta firma jest bardzo profesjonalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bella43
szepniś


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 78

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 9:41 am    Temat postu: części do forda Odpowiedz z cytatem
Muszę kupić nowy akumulator, niestety stary jest już wysłużony i nie nadaje się już do niczego niestety. Może możecie polecić dobry sklep gdzie znajdę Części do Forda w dobrej cenie. Co polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1819

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja miałem dużego pecha bo ostatnio coś mi się w samochodzie zepsuło.Dlatego musiałem skorzystać z warsztat Fordon .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tlic
milczek


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
hej, gdzie według was kupić takie części? warto szukać w internecie

___
protect-vehicle.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lurex
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 106

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja mam mały problem z pojazdem, ale jest to dokładnie ciągnik Agrofarm. Chodzi mi o taką część konkretnie jak sworzeń stabilizatora. Znalazłam ją oczywiście, na stronie tego sprzedawcy https://www.dojczfar.pl/agrofarm i raczej tu zamówię. Tylko jeszcze mam do Was takie pytanie. Czy ktoś z Was może prowadzi gospodarstwo rolne i korzysta z tego rodzaju ciągnika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leos
milczek


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
gdzie kupię takie części przez internet wie ktoś może? będę wdzięczny za pomoc

_____
regeneracja fap kraków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masia
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niedługo u mnie się zacznie poszukiwanie ofert samochodowych, więc i na części czy mechaników namiary mi się przydadzą. Mamy takie https://autoplac.pl/ portale na szczęście z ogłoszeniami, więc po prostu uda nam się odpowiedni model dostać. Ja w zasadzie mam bardzo dużo do obejrzenia, a cieszę się, że tutaj w razie co mogę negocjować cenę, jeszcze przed pojechaniem na posesję sprzedającego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janek332
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1819

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie wypożyczyć rewelacyjny samochód to na pewno warto skorzystać z bardzo ciekawiej oferty wypożyczalnia samochodów sportowych .Sam z tej oferty już skorzystałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papela
milczek


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 34

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Korzystacie z porównywarki Ceneo? Kupując częsci samochodowe, motoryzacyjne, również i można postawić na takie wygodne zakupy. Też jak szukacie opon do samochodu to można kupić je online. Nowe opony letnie 195/65 R15 to teraz mój cel numer jeden na zakupy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KacperIl
szepniś


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 80

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 4:23 pm    Temat postu: Części do samochodów ciężarowych Odpowiedz z cytatem
W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości części zamiennych do samochodów ciężarowy bądź autobus i popsuła wam się chłodnica spalin to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://arcoore.com/problemy-z-chlodnica-spalin-egr-man-tgx-euro-6/ gdzie znajdziecie bardzo szeroki wybór asortymentu w tej tematyce. Na pewno znajdziecie coś do swojego auta, a w razie problemów zawsze możecie liczyć na specjalistów, którzy tam pracują i bardzo chętnie wam we wszystkim pomogą. No i również z możliwością zakupu wersji regenerowanych z dobrą gwarancją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wczasowicz
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1073

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Faktycznie części samochodowe są czymś ważnym i ja również muszę dodać, ze jakiś czas temu miałem niebywałą okazję czytać na stronie https://www.moto3m.pl/przyczyny-niesprawnej-kierownicy-w-garbusie/ o przyczynach niesprawnej kierownicy w Garbusie. Takie informacje według mnie są czymś bardzo ważnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group